Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után, van valami tea vagy valami ilyesmi, amivel hamarabb visszahozható a peteérés?

Figyelt kérdés
Szeretném természetes úton megoldani, nem majd gyógyszerekkel, viszont sokáig se szeretném, ha húzódna. Van rá valami praktika? :)
2014. febr. 20. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Peteérésed eddig is volt csak a spermium nem tudott feljutni. A megtermékenyítést akadályozza a fogamzásgátló, nem a peteérést.
2014. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

1-es, bár ne szólaltál volna meg!


Kérdező!

Mennyi idő telt el? Mindenképpen várj pár ciklusnyi időt és csak azután próbálkozz!

Ha magától visszaállna, akkor csak ronthatsz a helyzeten, ha idő előtt mindenfélével próbálkozol!

Átlagos, normális egészséges életmód, esetleg multivitamin... ez bőven megteszi!

2014. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig 33 nap telt el, de még nem jött meg, pedig gyógyszer előtt rendszeres volt a ciklusom, azt hittem most se lesz gond. :( És a menzesz előjeleit pedig érzem...mellérzékenység, alhasi fájások, álmosság, fáradtság, de nem akar megjönni. :( Ezért gondoltam, hátha elő lehetne segíteni egy kicsit. :)
2014. febr. 20. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Premens tabletta segíthet szerintem.
2014. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én 10évig szedtem folyamatosan a tablettákat, március 8-án vettem be az utolsót ( igaz akkor a levél közepén tartottam,de akkor határoztuk el a férjemmel, hogy belevágunk a babaprojektbe). Utána ápr. elején elmentem nődokihoz vizsgálatra, meg közöltem vele, hogy babát szeretnék és úgy tudom, hogy 3 hónapot kell várni, hogy teljesen normalizálódjon a helyzet odalent, mire ő: ha megvolt az első norm. menszesz akkor már nyugodtan próbálkozhatunk!nekem volt igazam, mert babó a tabik elhagyása után pont 3 hónapra fogant! Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy márciusban csináltam egy fokhagyma tisztítókúrát ( minden este 2 gerezd fokhagymát ettem meg, pontosabban feldarabolva mint a gyógyszert szedtem be, nem rágtam össze, így nem volt még másnap is olyan hagymaszagom), nem tudom mennyiben segített. Egyéb vitamint nem szedtem csak már a terhesség alatt!Üdv remélem segítettem egy 38+1 hetes kismama
2014. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én 5 évig szedtem egyébként. Remélem nekünk is ilyen hamar összejön majd. :)
2014. febr. 21. 08:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy méhpempő kúra után estem azonnal teherbe. 30 napos kúrát csináltunk a párommal, utána 30 nap szünet. A második 30 napos kúrát már nem tudtuk elkezdeni.


A másik jó hatása az volt, hogy egész télen még csak az orrunk sem volt eldugulva, majd kicsattantunk az egészségtől, annyira megerősítette az immunrendszerünket.

2014. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ennek utána nézek! :)
2014. febr. 21. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, nem is kellett sokat várnom, ma megjött, igaz 8 napos késéssel, de legalább megjött. Remélem normalizálódott a szervezetem, és ebben a hónapban, vagy a következőben összejön a baba. :)
2014. febr. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!