Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szept 12. -ére nem várom....

Szept 12. -ére nem várom. Érzek enyhe feszülést a méhembe mint ha meg akarna jönni, szerintetek érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Mikor érdeles leghamarabb tesztelnem? Mert komoly dilemmával küzdök. Fel akarok mondani a munkahelyemen, és ha esetleg összejött a baba akkor ott maradok, de ha nem, akkor minden kép kilépek a munkahelyemről. Nem tudom mikor lehetett pontosan peteérésem, talán 28-29 körül. Pár nappal ezelött volt valami nagyon halvány barnás nyom a bugyimba, ami elég bizonytalan volt. Szurkálódást nem érzek, csak egy enyhe feszítő érzést, mint ha meg akarna jönni...

2014. szept. 4. 09:56
 1/4 anonim válasza:
tul korai lenne,kimaradt menzesz napjan mar lehet
2014. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl korai még tesztelni, az több, mint egy hét múlva lesz...én 3 nappal korábban teszteltem és negatív lett. Várd meg, hogy kimarad-e a mensi, csakis utána csinálj tesztet. Ilyenkor még semmit nem fog mutatni, szóval felesleges lesz, idegesíted magad és semmivel sem fogsz többet tudni.
2014. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

12.-e még (nagyon) messze van!! Ha tesztelnél is biztosan negatív lenne. És csak stresszelnéd magad..

Én a nemvárt napon negatívat teszteltem,rá 4-5 napra lett csak pozitív.. Ne légy türelmetlen,bár tudom ezt könnyű mondani:) Szurkolok azért:)

25+4hkm

2014. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 13-ra nem várom. Én már pár napja érzek olyan tünetet, mintha meg akarna jönni. De az még korai. Drukkolok nekünk!!! :)
2014. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!