Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel nyúlós, tejszerű...

Ma reggel nyúlós, tejszerű nyákot vettem ki a hüvelyemből, de már a ciklus 33. napján járok, a múlt hónapban 47. napra jött a mensim. Lehet hogy most van ovulációm? Nagyon szeretnénk már babát a férjemmel, de sajnos 2007 óta nem jön össze.

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy most van ovud, gondolom én a nyák miatt, illetve ha múlt hónapban 47 napra jött meg akkor visszaszámolva pont a 33. napon volt ovud akkor is. (mensi 1. napjától visszafele számolva a 14. héten szokott lenni az ovu általában. 28 napos ciklusnál pont a 14. napon, de hosszabb ciklusok esetében kitolódik)

amúgy ez a 47 napos ciklus nagyon hosszú szerintem. voltál már ezzel orvosnál? megvizsgáltak? mert szerintem ez túl sok, lehet, hogy ettől nem jön össze a baba, nem?

ma mindenképp próbálkozzatok :D

2010. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*bocsánat elírtam, nem 14. héten hanem 14 napon természetesen.
2010. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentünk a férjemmel dokihoz, addig pontosan mindíg 33 napra jött a mensi.Csináltak hormonvizsgálatot gyógyszerrel, utána jött először ilyen sokára, és úgy nézem most is úgy fog. Egyébként csináltam az előbb ovu tesztet, és pozitív. Akkor este próba? :D
2010. jan. 18. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Próba :)
2010. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!