Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szüneteltetnétek a babaproj...

Ti szüneteltetnétek a babaprojektet, ha a párotok elkapott egy fertőzést, vagy folytatnátok?

Figyelt kérdés
Férjem szólt, hogy kis piros pöttyök vannak rajta, amik égnek. Egyből tudtuk, mivel állunk szemben. A peteérésem jövőhét csütörtök körül lesz. Elvileg van olyan, hogy lappangási idő, ami tünetmentes és ha akkor is fertőz, szerintem már elkaptam, csak még nincsenek jelei.
2014. szept. 7. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen szuneteltetnem es mindketten mennénk az orvoshoz. Remelem csak vicc volt a kerdes, nem ilyen butuskan akarsz gyereket vállalni....
2014. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szüneteltetném. Mi hónapokat hagytunk ki, mert prosztatagyulladása volt a férjemnek.
2014. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez természetes...tessék orvoshoz menni a férjednek!
2014. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Naná, hogy ha valamelyikünknek fertőzése van, még akkor is, ha éppen nem gyerekvállalásról van szó, akkor is az, hogy fertőzés ideje alatt nem élünk nemi életet, megyünk az orvoshoz és kikezeltetjük magunkat. Ez a minimum!

És ha te elkapsz tőle egy jó kis fertőzést, összejön a baba, majd pedig ideje korán a fertőzésből eredő gyulladás miatt elvetélsz, akkor mit mondasz??? Vagy ha ez miatt állandóan végigszenveded majd az egész terhességedet a fertőzések, gyulladások miatt??? Terhesen ráadásul egy csomó kezelést nem is lehet végigcsinálni, egy csomó gyógyszert nem lehet szedni, készítményt nem lehet használni!

Gondolkodj már egy kicsit! Ne legyél ennyire felelőtlen! Mert mi a jobb? Ha ebben a hónapban összejön betegen a baba, vagy ha következő hónapban összejön, de egészséges körülmények közt? Az az 1 hónap már nem oszt, nem szoroz. Az egészség sokkal többet ér!

2014. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Szünet..hosszú érésre és tapasztalatra időt adó szünet mielőtt ennyi aggyal valakinek az életét tönkre szeretnétek tenni, a gyereknek nincs választása...
2014. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most így belegondolva, tényleg hülyeség volt maga a kérdés is, csak annyira szeretnék babát, hogy teljesen elveszítem az ítélőképességemet. Azt vártam talán a válaszokból, hátha valaki rábeszél, hogy ne, ne hagyjuk abba a próbálkozást, mert nyilván én is azt látom a legjobb megoldásnak, hogy először legyünk egészségesek mindketten. Nehéz objektíven gondolkozni, ha minél előbb szeretném magam a kismamák között tudni.
2014. szept. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!