Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emellett folytathatjuk a...

Emellett folytathatjuk a babaprojektet szerintetek?

Figyelt kérdés
Hétfőn felhívom a nőgyógyim, de addig is minden nap számít mert most vagyok termékeny elvileg ( Pénteken kaptam egy végbélproblémára a dokitól egy kenőcsöt aminek a neve Auobin. A betegtájékoztató szerint a terhesség első harmadában nem ajánlott. Viszont erről azt olvastam hogy minden gyógyszerre kb ráírják mostanában a cégek hogy ne lehessen perelni őket. Már próbálkozunk 2 hónapja és nagyon szeretnénk... Most vagyok elvileg termékeny. Ti próbálkoznátok így is tovább? Annyira el vagyok szomorodva, hogy ennek pont most kellett :(

2013. júl. 14. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Amig a doki megnem erősit én nem.
2013. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Biztos, hogy nem. Nem véletlenül írják rá.
2013. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is még nem vagy terhes, csak próbálkoztok.

És lehet hogy nem véletlenül kaptad a kenőcsöt. Valószínűleg ha nem használnád a kenőcsöt, az sem lenne túl jó a végbélnek. Okkal kaptad.

Ha pedig kiderül, hogy terhes vagy, akkor meg a továbbiakat meg lehet beszélni az orvossal.

2013. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem akartam abbahagyni a kenőcsöt. De akkor megvárom a holnapot és megkérdezem a dokit :(
2013. júl. 14. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:
A baba az aktus után 1 héttel ágyazódik be kb, addig semmilyen kapcsolatban nincs a testeddel, tehát semmi nem megy át a babába, ami a te szervezetedben felszívódik, még utána is egy ideig nem nagyon tudsz ártani neki, de nem tudom pontosan meddig. Én mindenképp próbálkoznék a helyedben, ezzel tuti nem ártasz még semmit.
2013. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyérre való. Nyugodtan alkalmazhatod,hisz nem vagy terhes!!! Hajrá,ami a projektet illeti! ;)
2013. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is alkalmazhatod.Még csak próbálkoztok és ha most sikerül is bő egy hét mire beágyazódik,ahogy előttem is írták.Gondolom olyan sokáig úgysem kell ezt a kenőcsör használnod.Ha mégis és közben pozitívat tesztelsz,akkor sincs semmi baj,a babának ebből semmi baja sem lesz.Hisz az első 5-6 hétig nem igen van kapcsolat köztetek.Viszont ebben az esetben írass fel más féle kenőcsöt amit lehet használni.
2013. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan próbálkozzatok tovább..mivel még nem vagy terhes így ha a napokba össze is jön (úgy legyen;) )akkor sem árthatsz vele...úgyhogy hajrá..más...de vannak olyanok akik 7hetesen tudják meg hogy terhesek addig isznak cigiznek...stb.. ne legyél szomi hanem mindent bele :))
2013. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok :) Ebben igazatok van idő amíg "összekapcsolódunk". Ezt a kenőcsöt meg nem kell sokáig használni hál istennek :) Akkor hajrá!
2013. júl. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!