Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeptember elsejen megjott...

Ha szeptember elsejen megjott a menszeszem 4. en elmult akkor mi lehet az oka a mai halvany rozsaszin folyasnak?

Figyelt kérdés
eddig gyogyszert szedtem.most ebbe a honapba viszont nem kezdtem el szedni mert kistesot szeretnenk.amikor elmult 4.en egyutt voltunk a parommal de ez tuti nem beagyazodasos verzes mert annak korai meg.mi lehet a halvany rozsaszin folyas?
2014. szept. 7. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beagyazodasos verzes, peteeres utan (es aktus) utan kb 7-12 nap kozott tortenik. Valoszinu, meg peteeresed sem volt, esetleg, ha nagyon rovid az eredeti ciklusod (21-22 napos), akkor lehet a peteeres jele. Elofordulhat mellekvese elegtelenseg, kimerules, melynek tipikus jele, a mestruacio elmultaval, ra par napra jelentkezo verzes. Ha ismetlodne a kovetkezo ciklusban, mennek orvoshoz.
2014. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 hete voltam nogyogyasznal es minden rendben volt
2014. szept. 7. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
A minden rendben mit jelent? Megvizsgalt manualisan, UH-val, vagy hormonokat is neztetek? Elofordulhat, hogy gyogyszer utan a szervezetednek meg ido kell. Mindenesetre, ha ujra lenne, en endokrinologushoz mennek a helyedben.
2014. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
uh nem volt csak megvizsgalt :( most nem tudok dokihoz menni mert most jottem vissza angliaba> :(
2014. szept. 7. 20:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Pff, szegeny te,...szinten zenesz (Anglia)!

Az en ciklusom helyreallitasaban egy endokrinologia szakiranyban vegzett taplalkozasi szakerto-hormonterapeuta segit. Tapasztalat, hogy itt szakorvohoz eljutni nem egyszeru.

2014. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem is volt meg rendesen mert maskor tobb szokott lenni meg 5 napig szokott tartani.na meg az az igazsag hogy 2 hetre hazamentunk magyarba nyaralni es volt hogy kimarad gyogyszer.de nem hiszem hogy teherbeeses miatt volt rozsaszin folyas.amugy egyszer tapasztaltam ma ilyet azota nem.
2014. szept. 7. 20:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert abbahagytad a gyógyszert. Előtte rendes, szabályos volt a ciklusod?
2014. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen elotte rendesen megjott
2014. szept. 7. 20:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Szinten Anglia 😊

Itt is el tudsz menni a gp-hez kerhetsz hormonvizsgalatot

Van sexual health kozpont oda nem kell gptol idopontkeres.

Nekem a baratcserje segitett rendezni a szules utani kavalkadot a szervezetemben. Otthonrol kuldethetsz homeor (mastodidon) vagy tudsz venni a Holland and barrettben ha minden eredmenyed Jo.

2014. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
most elmentem wcre es egy halvany barna nyalka darabot lattam.letezik hogy megint megfog jonni?vagy erdemes csinalni egy tesztet?
2014. szept. 7. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!