Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeptember 12- én volt vetélés...

Szeptember 12- én volt vetélésem meg is kapartak, szerettem volna a babát azóta nem volt menszeszem lehet hogy terhes vagyok, megint csináltam tesztet de negativ lett mennyibe bisztos a teszt hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 10:11
 1/6 málna_ ***** válasza:
Ha azóta nem volt menzeszed, akkor várnod kellene, hogy helyreálljanak a dolgok odabent. Addig nem is fog sikerülni szerintem.
2013. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen beavatkozás után 3 hónap pihenőt szoktak javasolni.
2013. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha nem volt menzeszed, akkor kevés az esély a babára. Várj egy kicsit még. Ha most megjön legközelebb, akkor próbalkozzatok. Ha decemberben sem jön meg, akkor januárban mindenképpen keress fel egy dokit. Remélem jövőre babázol már ilyenkor! Drukkolok!
2013. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de közben voltam rákszűrőn és az orvos mondta hogy meg fog jönni hamarosan,volt pecsételés de az nem igazán menszesz volt!
2013. nov. 10. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo, ezen atmentem en is. Nekem sajnos 6 honapig nem jott meg. Kerlek, ne aggodj, csak vard a mensidet, szedj vitaminokat. Es ha megjott, azutan kezdj probalkozni. Mert eddig valoszinuleg azert nem jott meg, mert meg vekony a mehfalad, igy ha teherbe is esnel (egy esetleges peteres eseten, ami persze szinten nem is biztos, hogy van), nem tudna rendesen megtapadni az embrio. Vigyazz Magadra es mindent jot kivanok!
2013. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves ember73!

Én is csak ezt tudom mondani, hogy szedj vitaminokat, várj hittel a menzeszedre! Dokikat is sokat faggassál, mert minnél többet tudsz, annál jobb. És az nagyon jó eredmény, ha már van pecsétlés!!! Biztos, hogy sikerülni fog, szurkolok neked!

2013. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!