Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 19-én volt a...

Szeptember 19-én volt a menszeszem első napja akkor mikor van a peteérésem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm? Hàny naposak a ciklusaid? Elvileg 28 napos ciklusnàl a menszesz elsö napjàtol szàmitott 14. nap van peteérés!
2009. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez legnagyobb részt attól függ, hány naposak a ciklusaid. Ha nem változó, hanem stabil, akkor vonj ki belőle 14-et, és jó esetben akörül. Pl.: 30naposak. 30-14=16, tehát a 16. nap körül.
2009. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor fog megjönni. Onnan számolj VISSZA 14 napot, és kb akkor. De ezt nem lehet teljes bizonyossággal állítani. Nekem pl sosem 14 napot, hanem 12 napot kellett visszaszámolnom, mert ilyen hosszú a luteális szakaszom (ez általában egy-egy nőnél mindig egyforma). Ráadásul az első szakasz, a vérzéstől az ovulációig terjedő szakasz bármennyi lehet, pár naptól pár hétig terjedhet...


ha a pontos napját akarod tudni, akkor vezess hőgörbét, vagy csinálj LH teszteket a valószínű termékeny napokon, hogy megtudd. Ha csak egyszerűen babát szeretnél, akkor legyetek együtt kétnaponta. Ha nem szeretnél babát, akkor nem ez a legjobb módszer a fogamzásgátlásra, mert az ovuláció előtt egy héttel történt közösülésből is teherbe eshetsz.

2009. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!