Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 fiú után nagyon vágyom egy...

4 fiú után nagyon vágyom egy kislányra. Hasznos tanácsok vannak?

Figyelt kérdés

! fiam van, de nagyon szeretnék egy kislányt!


Most jönnek majd a - az a fontos, hogy egészséges legyen, teljesen mindegy a neme, sokan összetennék kezüket és nem válogatnának hozzászólások, ezért előre szeretném mondani, hogy MIND A 4 FIAMAT IMÁDOM, NEM CSERÉLNÉM LE EGY LÁNYÉRT SE, ÉS HA AZ ÖTÖDIK KISBABÁNK IS FIÚ LESZ, UGYAN OLYAN BOLDOG LESZEK ÉS IMÁDNI FOGOM ŐT IS!


Viszont, szerintem természetes, hogy nagyon vágyom egy kislányra és ésszerű keretek között szeretnék tenni is érte :)


A peteérés előtt két nappal időzítés mennyire esélyes? Mi a 4 fiúnál nem terveztünk, akkor voltunk együtt amikor jól esett :)


Minden hasznos tanácsnak ötletnek, kipróbált és bevált praktikának örülnék!


Köszönöm, ha nem írtok negatív kritikát :)


2014. szept. 9. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Mivel a gyerek neme a férfi spermáján múlik, ha te vagy a nő, SEMMIT sem tudsz tenni.

Mondjuk a férjed sem tud tenni konkrétan semmit azért, hogy a "megfelelő" spermája termékenyítse meg a petesejtedet - tutira egyedül lombikban megoldható a dolog.

2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem azonnal tervezitek, akkor inkább 4 nappal előtte próbáljátok meg. Az X-esek 5 napig is bírhatják.
2014. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy attól függ a baba neme, hogy X vagy Y kromoszóma lesz az amelyik célba ér :)


Viszont az is tudom, hogy a "lány" spermák tovább életképesek.

Az étkezésről, savasításról vannak tapasztalatok?

2014. szept. 9. 20:45
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Igaz, nekünk csak egy kisfiunk van, de most egy kislány van a pocakban. :) Pont ma voltam Uh-on, ahol újra megerősítették, hogy lány.

Ennél a terhességnél, egyéb okokból ovutesztet használtam és az első pozitív napon és a második pozitív napon voltunk együtt. Az ezt követő első negatív napon (amikor ugye kiszabadul a pete), már nem voltunk együtt. Így lett lány. Aztán, hogy ez a véletlen műve, vagy tényleg azért sikerült így, mert pé előtt voltunk együtt, nem tudom. Nem volt szempont a lány, mert egy petevezetékkel a cél az volt, hogy egyáltalán összejöjjön. :) Ez már csak hab a tortán, hogy nekem is lesz "párom" a családban- ahogy a 4 éves fiam mondaná. Mert Ő ugye apával van! :)

2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Első teherbe esésemnél orvos nézte a peteérést és szólt hogy mikor szexeljünk, peteérés napján szexeltünk, fiúnk lett.

Második babánk becsúszott baba mert peteérés előtt (a 14. napon volt nekem) 4 nappal védekezés nélkül szeretkeztünk, kislányt várok.

Több helyen is olvastam hogy peteérés előtt 3-4 nappal szinte biztosan kislány fogan. Érdemes ezt kipróbálni ha tudod hogy mikor van peteérésed.

A többi praktikáról nem nagyon hallottam, vagyis nem hallottam vagy olvastam hogy mennyire jöttek be.

2014. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

őőő, én már több lombikos anyukától hallottam, hogy tudta, hogy a gyerek lány lesz....

persze soha senki nem fogja hivatalosan az orrára kötni másnak, hogy KÉRTÉK hogy a gyerek lány legyen (fiút nem szoktak kérni, nekem úgy tűnik) :) de mivel már spermiumként másképp néz ki a fiú és a lány, ezért nagyító alatt tudnak szelektálni.


több ismerős alapján írtam ezt, de konkrétat én se tudok.


én ha négy fiú után szeretnék egy lányt, én tuti elindulnék ezen az úton....


ui: szerintem senki nem fog negatívan ítélkezni. tök jogos, hogy négy fiú után most egy kislányt is szeretnétek :)

2014. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Azta... úgy látszik, a vérmamik nem tudják elviselni, hogy nem rajtuk múlik a gyerek neme :D Szánalmasak vagytok, kedveskéim!
2014. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ezt a peteérés előtti praktikát kell kipróbálni, ahogy többen is írták. Nekünk 3 fiú után így lett lány, tutira peteérés előtt 4 nappal voltunk együtt, számoltam. Étrendpraktikákról én nem tudok, nem is hiszem, hogy lenne összefüggés.

Szerintem számold ki nagyon pontosan a ciklusodat, figyeld néhány hónapig, majd célzottan a peteérés előtti napokban legyetek együtt, minden nap egyszer, de többször ne, és peteéréskor meg utána védekezzetek. Tudom, hogy jobb spontán, de kislányra így nagyobb az esélyed.

Sok sikert hozzá!

2014. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aztaa kedves 7-es akkor én is vérmami vagyok, de jó!

Tudod milyen sok fiúval körülvéve egy kislányra vágyni? Nem megszabni akarjuk a gyerek nemét, csak megteszünk egy-két praktikát, ami vagy bejön, vagy nem. Gondolom ez ugyanígy van, ha valakinek lányai vannak, és fiút is szeretne.

2014. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Sokat segítettetek! Remélem sikerül, és lesz egy kislányom is :)

Szorítsatok Lányok, Jövő hónapban próbálkozunk :)valakinek


Ha még van valakinek tapasztalata, ötlete, írjatok! ELőre is köszönöm! :)

2014. szept. 9. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!