Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6és7hetesen is üres volt a...

6és7hetesen is üres volt a petezsák. Ebböl már nem lehet baba?

Figyelt kérdés
8hetesen kell ujra mennem. A doki azt nem mondta, hogy 100%nem lehet ebböl már baba. De én arra következtetek ebböl. Viszon most meg ugyanugy ég a gyomrom mint az első terhességemmel. Eddig egyálltalán semmi bajom nem volt. Nem is pecsételek vagy vérzek. Szerintetek van még egy picike reményem?

2014. szept. 9. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, nem akarlak elszomorítani, de Te is tudod már az első terhességedből, hogy 7 hetesen már szívműködésnek kell lennie. Ha jól olvastam, itt magzat sincs. Igazán sajnálom.
2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen sajnos nekem is ures volt, es az is maradt. Sajnalom. :(
2014. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok. Nekem sem volt semmi tunetem. Se pecseteles, sem verzes, megis...
2014. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nincs sajnos embrió. Csak az üres petezsák. Már bele is törődtem sőt arra is számitok,hogy a kaparást sem iszom meg. Mivel nem vérzek

. Csak tegnap ota rettenetesen ég a gyomrom és nagyon az első terhességre emlékeztet mert nekem nem szokott ilyen lenni. És egy picit reménykedni kezdtem.

2014. szept. 9. 21:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A helyzet változatlan. A petezsák üres szinte semmit nem nőtt. A dokim szerint meg kellene jönni a mensimnek. És magától távoznia az üres petezsáknak. Ő felelőséget vállal érte a papiromra is ráírta. De semmi jele,hogy megakarna jönni. Szerintetek ez igy rendben van?
2014. szept. 12. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Ergam cseppet kaptam. Szerintem kérdezz rá! Az segíti a méh kiürülését, mert méhösszehúzó hatású. Sajnálom :(
2014. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondta is egy ismerősöm de nem írta fel a doki. Emlitettem neki. Szerinted háziorvos nem irja fel? De kezd mardosni a méhembe meg a derekam is kezd sajogni,lehet megjön már magától is.
2014. szept. 12. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Haaaat, szerintem nincs endben. Az sem biztos, hogy ha magatol megindul, kitisztulsz rendesen. :(

Nekem a 10 heten sem indult meg, akkor mutottek.

2014. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Azért is emeltem ki a kérdést! Mert mindenhol azt olvasom,hify missed abortus a vége. Meg nem is pecsételek,vérzek. Nem akar jönni megfelé. De most mintha érezném már.
2014. szept. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!