Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezéssel baba?

Megszakításos védekezéssel baba?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik így védekeznek házasságon belül. Mennyi az esélye, hogy baba legyen a dologból? Nem lenne gond, ha jönne, csak kíváncsi vagyok az arányokra... Kimaradt mensivel vagyok, pedig elméletileg nem sok esély volt a megtermékenyítésre. Akinek baba lett belőle az is megírhatja, hogy hol volt gyenge az elmélet ;)
2014. szept. 9. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi 9 éve vagyunk eggyütt és végig így voltunk eggyütt mert akartuk a babàt de nem görcsösen..

egyszer sem estem teherbe. Egyszer nem volt megszakítás abbol lett a baba és vissza szàmolva is tuti h.abbol lett a terhességem.

2014. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Így nem lesz babátok, abban szinte biztos lehetsz.
2014. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Julie S ***** válasza:
52%
5 evig igy vedekeztunk. Akkor lett csak baba, amikor akartuk.
2014. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, mindegy hogy kinél hogy sikerült, az nem törvényszerű, hogy nektek is így lesz. Megszakítottal akkor jó védekezni, ha az ember nem nagyon akar gyereket, de nem bánja ha besikerül. Mert általában besikerül előbb-utóbb.

Az arányok egyénenként változóak.

Én gyermekvállalás előtt gyógyszert szedtem, azután mikor már terveztük az első és a második is rögtön összejött, tehát mondhatom azt, hogy én könnyen teherbe tudok esni.

A második után kezdtük el ezt a fajta védekezést azzal a címszóval, hogy nem tervezünk harmadikat, de ha besikerül, nem baj. Tényleg nem terveztük, nyugodtan voltam, nagyon pontos számításokkal a peteéréses időszakban csak orális szex volt, a többi időben is megszakított, ez 5 évig ment, utána bizony összejött az a harmadik is...

És hogy hol gyenge az elmélet? A nőgyógyászom erre csak azt mondta, amikor megkérdeztem, hogy ami 5 évig működött, abba hogy került hiba, hogy a nők teste egy időzített bomba, és nem tudhatjuk mikor robban...

Ha most a baba miatt izgulsz, hát az esélye gondolom nagyon minimális, de megtörténhet...

2014. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
5 évig "védekeztünk" így egyszer sem estem teherbe.
2014. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Mi 1 évig védekeztünk megszakítással,nem estem teherbe,pedig voltak "rizikósabb"aktusok is:)

Mikor "élesben" voltunk együtt,tehát megszakítás nélkül,mondhatom,hogy majdnem egyből jött a baba:)

Szerintem nagyon kicsi az esélye annak,hogy megszakításos módszer mellett legyél terhes. Illetve azt mondom,hogy több az a nő aki így NEM esik teherbe mint azok száma aki IGEN :)

De ki tudja:)

2014. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

a megszakítás nem védekezés

esély 50-50%

2014. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kivétel erősíti a szabályt, azaz én.


Első baba megszakítás mellett fogant egy év után, de elveszítettük. Amikor akartuk, első hónapban jött a következő terhesség (akkor már "élesben" próbálkoztunk)

2014. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve így védekezünk és akkor estem teherbe amikor akartuk már a babát. Nekünk eddig bevált.
2014. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még egy kérdés, ha a több millió spermából a legjobb fogan meg akkor megszakításosnál az esélyesek nagy százaléka a lepedőn végzi...ezzel nem ront a "minőségen"?
2014. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!