Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ, hogy valaki...

Mitől függ, hogy valaki teherbe esik megszakításos "védekezés"mellett valaki pedig évekig elvan így és nem lesz baba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan mint az orosz rulett...

Vkinek bejön ,ès vkinél nem!

Elovaladekbol is siman teherbe eshetnek,de van ahol a ffi par másodperces lassusagan múlhat ;-)

2014. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 évig "védekeztünk" így... aztán egyszercsak terhes lettem, ráadásul ikrekkel. Peteéréskor van a legnagyobb esély.
2014. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem lettem így terhes,pedig évekig csináltuk így.Mit mondjak,biztos ügyes a párom.De csak akkor csináltuk így mikor nem lett volna gond ha becsúszik a baba.Onnantól kezdve,hogy gond,felirattam fogamzásgátlót.
2014. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Az előváladékban csak akkor van spermium, ha az előző aktus óta a pasi nem pisilt, és ezért maradt belőle a húgycsőben. Ettől teherbe lehet esni.


A másik eset amikor nem húzta ki időben, pedig úgy érezte, hogy az időben volt.


Szóval egy ügyes pasival lehet így védekezni.

2014. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 8 évig védekeztünk így, most hogy élesben csináljuk 9 hónapja még nem jött össze sajnos...
2014. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinaltak egy kutatast, aminel ferfiaknak kellett mintat leadniuk az elövaladekukbol, majd a spermajukbol 72 orankent ugy, hogy elötte nem szexelhettek, es 3szor vettek mintat mindenkitöl.


Azt akartak megtudni, hogy vajon van-e az elövaladekban megtermekenyüleshez elegendö mennyisegü egeszseges sperma akkor is, ha elötte 72 oran at nem volt szex, tehat pisiltek rendesen, igy, ami ott volt korabban, annak mar böven ki kellett ürülnie.


A ferfiak 40%anal volt elegendö mennyisegü sperma az elövaladekban (nemcsak hogy nem volt keves, de eleg magas szamu volt), mig a többiben egyaltalan nem volt. Es aanyszor csak mintat vettek, mindig ugyanazoknal a ferfiaknal talaltak spermat benne. Akinel nem talaltak, annal egyszer sem talaltak.


Ebböl arra következtetnek, hogy bizonyos tipusu ferfiaknak van sperma az elövaladekukban, masoknak nincs, ezert lehet, hogy valakit megszakitasosan is teherbe lehet ejteni. A ferfiaknak, akiknek nem volt sperma az elövaladekaban, azoknak is volt rendes mennyisegben az ejakulatumukban.

2014. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gólyától.
2019. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!