Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jogara szeretnek jarni de nem...

Jogara szeretnek jarni de nem tudom hogyan fogjak bele?

Figyelt kérdés

Nem esem teherbe mar tobb mint ket eve sajnos.tul vagyok sok mindenen.nogyogyasz rendben talalt mindent.sajnos pankbeteg vagyok es nem szedek ra semit csak citromfu teat szoktam inni.

Sokat stresszelek ezaltal itt faj ott faj stb......

Szeretnek jogara jarni amielazitana es egybe izomlazitokent valami gyakorlatot is lehetne csinalni.

Hova forduljak? Mi a neve? Meditacios joga?

Segitsetek kerlek titeket mert nagyon a melyben vagyok! ;-(

Koszonom szepen elore is


2014. szept. 10. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes irasert.ez a hulye telefon...
2014. szept. 10. 08:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk a jógát simán jógának hívják :) Körül kell nézni ott ahol laksz, hogy milyen lehetőségek vannak, hol, mikor és bejelentkezel és elmész :)Szerintem jó lesz, próbáld ki mindenképpen. Viszont a pánikbetegségedet kezelni kellene, ha magadtól nem tudsz túl lenni rajta. Hidd el, tudom miről beszélek. Nekem is volt. Minél előbb keress fel egy pszichiátert (ne pszichológust), aki ír fel neked gyógyszert. Ezt még a terhesség előtt tedd meg, mert szörnyű lesz. Az ilyen teák általában nem sok mindenre jók, ezt gyógyszerekkel kell kezelni. Én is szedtem talán egy évig, aztán amikor vége lett a fősulinak, úgy döntöttem, nekem ebből elegem van, abbahagytam a gyógyszert és erőt vettem magamon. Nekem sikerült legyőznöm úgy érzem, de nem mindenkinek megy segítség nélkül és a pánikbetegség nem játék. Baba előtt ezt kezeltesd, mert az is lehet, hogy emiatt nem jön össze a babó. Életmódváltás, egészségesebb ételek, találj valami "értelmet" az életben, hobbit stb....és kezeltesd a betegséget. Utána jönni fog a baba, csak hinni kell benne!!
2014. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszike h valaszoltal.

Voltam kezelve a panikbetegsegem miatt.halistenek leraktam en is a bogyot.

Ahogyan te is kedves valaszolo.mert meg rosszabul voltam tole.erot vettem magamon es atleptem rajra.de sajnos a sok stressztol vanak hullam volgyeim mikor bizony kijon a rosszul leteim.de tudom kezelni.

2014. szept. 10. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj AVIVA-tornára járni. Nézz utána, a teherbeeséshez állítólag jó.
2014. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!