Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor elterveztetek hogy...

Amikor elterveztetek hogy babat szeretnetek milyen vitamint szedtetek es mire figyeltetek oda jobban?

Figyelt kérdés
mi kistesot szeretenenk.van egy kisfiam aki 8 honap utan jott ossze.a tesona nem szeretnek ennyit varni.most elkezdtem szedni a pregnecare original terhesvitamint.sok gyumolcsot eszek.mire figyeljek meg?

#vfv
2014. szept. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én semmi vitamint nem szedtem előtte. Pozi teszt után a 12-13 hétig csak folsavat.


Szerintem nem a vitaminok mulik, hogy letre jön - e a terhesség.

2014. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folsav
2014. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmire nem figyeltem, semmit nem szedtem.

Éltem a normális életem.

Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, folsavat + Ladeevit-et szedtem 12. hétig. Utána semmit.

2014. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én letettem a cigit, és elkezdtem Femibion 800 szedni.
2014. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Folsavat már azóta, hogy megbeszéltük a férjemmel, hogy jöhet a baba. Majdnem egy évig tartott mire összejött, szóval folsavból tuti nem volt hiányom.

Egészségesen ettem, heti kétszer torna, sok séta, semmi cigi (sose dohányoztam) és semmi alkohol (mert az alkohol ízét egyszerűen nem is szeretem).

Amikor terhes lettem az orvos nekem is a pregnacaret javasolta, de nem szedem minden nap, csak úgy 2-3 naponta egy szemet.

A vitamin nem csodaszer, arra jó, hogy feltölts a szervezeted, de direkt a teherbeesést nem segíti elő.

32 hkm

2014. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!