Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik régóta szeretnétek kis...

Akik régóta szeretnétek kis babát, hogy élitek meg ezt hogy nem jön össze? Én már teljesen ki vagyok borulva. Írnátok, aki jobban viseli?

Figyelt kérdés
Nagyon szét vagyok esve...el viselhetetlen lettem...a párom már nem ismer rám...megint előröl kezdődnek a tortúrák, a kivizsgálások....megint mindent újra meg csináltatni, végig járni...állandóan veszekszem itthon, a kislányomra sem tudok úgy figyelni, már 5 éves, és igen nagy igénye lenne ár,...de nem megy...minden gondolatom a baba körül forog....bele őrülök már....adnátok pár jó tanácsot, hogy vészeljem át amíg nem maradok megint kis mama??? Már nem ismerek magamra...annyira nem én vagyok már....
2013. okt. 20. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Már bocs, de minek neked második, ha még az elsőre se figyelsz?


NEM ok, hogy azért, mert a második összehozására koncentrálsz!

Főleg, hogy ha összejön, pont amiatt nem fogsz tudni a nagyra figyelni!

2013. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Pedig igaza van az elsőnek. A meglevő gyerekeddel kellene foglalkoznod, az egyik legjobb korban van, most sok minden érdekli, és erre te nem tudsz vele foglalkozni, mert egy másik (nem is létező)gyerek köti le a gondolataidat. Kicsit vissza kellene venned. Az a fontos, amelyik már megvan. Ez a lányod. Milyen anya vagy te? Képzeld, ha értené, hogy azért vagy ilyen, mert egy másikat szeretnél... Nagyon belelovalltad magad.


És bárhogy fáj az igazság, ez tény. Hasonló jókat kívánhatsz nekem is, mint az elsőnek, mert nekem 4 is van, és tényleg nem kell több gyerek. Köszi!

2013. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve várok a csodára,még nincs gyerekünk.De én is úgy gondolom,hogy nem szabadna elhanyagolni a nagyot emiatt.elhiszem,hogy rossz,de van már egy egészséges gyermeked,aki igényli az édesanyját.Foglalkozz vele,és lehet ha eltereled a figyelmed,akkor fog majd összejönni,mert nem lesz időd görcsölni rajta.
2013. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Köszönöm a kedves kívánságodat, de továbbra is a nagyobbadat sajnálom.

5 éves, de te már 4 ÉVE vársz a másodikra?!

Vajon milyen élete lehet annak a gyereknek...


(ó, és elkéstél. Többet vártunk az ELSŐRE, mint te a másodikra.)

2013. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A világért sem akarlak megbántani, de nem gondolkoztál már el azon, hogy lehet, nem véletlenül nem jön a 2. gyermek? Érdemes lenne elmenned szakemberhez, aki segít átvészelni ezt a helyzetet, mert ahogy én itt olvasom, igenis szükséges lenne segítségre.

Kezdj el foglalkozni a kislányoddal, mert pár év és felnő, észre sem veszed, utána már hiába próbálod visszahozni az elpazarolt éveket.

2013. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve várunk a babára, első gyermekünk lenne. Kb. fél év után kezdődött a mélypont (tudtuk, hogy mi nem tartozunk az egészséges párok kategóriába, mert a fogamzásgátló után nem állt helyre a menzeszem, így elég hamar kiderült a hormonprobléma), tartott legalább fél-háromnegyed évig. Veszekedések, kivizsgálások, időzített szeretkezés, minden amit akarsz. Kb. 2 hónapja jutottunk el abba a stádiumba, hogy elengedtünk a görcsös akarást, jön ha szeretne, fiatalok vagyunk, hiszünk benne, hogy jönni fog. Egyedül a hőmérőzés maradt meg (illetve a 3 havonta lévő hormonpanel a gyógyszerek miatt), de akkor vagyunk együtt, ha kedvünk van, újra élvezzük egymás társaságát. Én belekezdtem egy szakon az egyetemen, amit baba mellett is tudok majd csinálni, ha esetleg megfogan, így most ez a legjobb elterelés, próbálok a tanulásra koncentrálni. Viszont nekem nincs még egy gyerekem... Megértem, hogy borzasztóan rossz, de NEM szabad a lányodnak ezt éreznie, mert nagyon meg fogja viselni lelkileg. Tudom, én is ilyen voltam, anyukám 10* vetélt el, mire lett két koraszülött öcsém. Előtte csak a terhességgel foglalkozott, utána a fiúkkal (epilepszia miatti kálvária, kezelések stb.). Imádom az öcséimet, de nagyon sajnálom, hogy életem egy meghatározó részében nem volt mellettem az anyukám. A te lányodnak ne kelljen ezt átélnie!
2013. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én irigyellek, mert van már gyereked!!! Nálunk nem a teherbeeséssel van gond, hanem a kihordással. Kettő babánk ment el 20 hetesen, és egy gyerekünk sincs. Most lesz 3 műtétem, amik után még így is várnunk kell még másfél évet a babával.A Te helyedben én örülnék annak az egy gyereknek is! Vigyáznék rá, és hálát adnék érte. És szerintem sokan vannak úgy, hogy bárcsak egy babájuk is lenne.

2013. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Második gyermeked előfordulhat, hogy sosem lesz, és egy képzelt, még meg nem született gyerek miatt maradsz le a már meglévő gyermekedről :( Nagyon sajnálom a kislányt. Miért kell így rágörcsölni? Nemhogy boldog lennél, hogy van egy gyermeked. Miért szeretnél másodikat, ha az elsőre sem fordítasz elegendő figyelmet?
2013. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem keress egy pszichológust, mert ahogyan az első válaszra reagáltál az nagyon nem normális. Nem akarlak bántani, de így gondolom.
2013. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oooooo...köszönöm a kegyes,és megnyugtató válaszokat....nem azt irtam , hogy leszarom a kislányom, hanem hogy nem vagyok olyan mint régen...ez annyiban nyilvánul meg nálam,hogy mondjuk mese olvasás közben néha eljalandozok,és ha belekérdez,nem tudok válaszolni...vagy nem mindig van kedvem elmenni sétálni....de itt legalább rájöttem,csak magamra számithatok....és hogy ti tosszabbak vagytok nálam...és ami biztos,rossz indulatúak!!! Kár volt ezt a kérdést feltennem...amit kaptam az az,hogy meg sem kellett volna születnem kb....de a lényeg,hogy ti tökélezesek vagytok....tökéletes rossz indulatú lények!!!!
2013. okt. 20. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!