Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan hogy egy ferfi...

Letezik olyan hogy egy ferfi es egy no egyszeruen nem passzol ossze es nem lehet kozos gyerekuk?

Figyelt kérdés
kulon kulon mindkettonknek van de a kozos nem akar osszejonni!
2010. jan. 18. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Nagyon ritkán, de sajnos létezik ez az eset. Egyik házaspár ismerősöméknél az a probléma, hogy mindkettőjüknél gond van, egymás ellen termelnek valamilyen anyagot, tehát együtt nem sikerül gyereket összehozniuk. Már 12 éve próbálkoznak, volt lombik meg minden, de nem megy. Ha egyiküknél lenne csak probléma, biztos, hogy könnyebben meg lehetne oldani. De szerintem ez elég ritka eset, de ahogy látod, van ilyen.
2010. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen,egyfajta "genetikai összeférhetetlenség". De ez valoban nagyon ritka
2010. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az első férjemtől hatszor voltam terhes, mindegyik vetéléssel végződött. Pedig a végén már az első pozitív teszt utáni naptól az ágyat nyomtam és kaptam a megtartást segítő hormonokat. Azóta nekem négy, neki három egészséges gyereke született, minden gond nélkül. Soha nem derült ki egyértelműen, hogy mi volt a gond velünk. Van ilyen.:-(
2010. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hat sajnos!

Koszonom a valaszokat!

2010. jan. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!