Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek 2.5 eves gyerekuk...

Akiknek 2.5 eves gyerekuk halozsakban aludt hogy szokatatatok le rola? Ha meg abban van mit adtok ala ejszaka?

Figyelt kérdés

Nekem meg mai napig abban van.Volt hogy bepisilt(bugyiban alszik) es levettem betakartam takaroval de egesz ejszaka takargattam.Napkozben is probaltam mar de akkor is ez a helyzet.Elegge izzadekony.Most van rajta ejszakara rovid body,pizsi nadrag de vekony pamut es zokni.Ti levennetek a zoknit.Mindig attol felek megfazna!Csaladi hazban lakunk.Mar tobbszor megy a futes ejszaka.Ha megy akkor szeritem melege van de ha nem megy viszont lehul a levego.Nallatok hogy van?

De mondjuk nallunk is mas.En pizsibe alszom takaroval a parom csupaszon takaro nelkul.Esetleg hajnalba takarozik be!Szoval nem tudom mi lenne neki a jo.


2011. okt. 29. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam is még hálózsákban aludt akkor, csak egy hosszúujjú body és egy zokni volt alatta. Takaróról hallani sem akart. Reménytelennek tűnt, hogy ebből valaha pizsi-takaró lesz.

Aztán hirtelen szobatiszta lett, éjjel is felébredt, ha pisilni kellett. Megemlítettük neki, hogy az igazi nagyfiúk nem vacakolnak éjjel bodyval. Másnap este pizsamát kért. (annyira váratlanul ért, hogy nem is volt otthon pizsama, melegítőt és pólót kapott :))

2011. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!