Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várta 09.11-ére? Mert...

Ki nem várta 09.11-ére? Mert én sem. Csatlakoznátok? Olyan jó lenne valakikkel tapasztalatokat cserélni.

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia en csatlakozom! En 09.09-re nem vartam azota se jott meg, egy tesztet csinaltam tegnap de negativ lett.:(es nem szokott kesni..max 28 nap helyett 29re jon meg.ez mar a 31.-ik
2014. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én de úgy érzem meg fog jönni:-( ez van sokadszorra megyünk meddőségi klinikára remélm tudnak segíteni
2014. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.meg annyi hogy en delutani pisibol csinaltam a tesztet.te mikor tesztelsz?
2014. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem bírtam, nem várt napján, azaz tegnap teszteltem, és pozitív lett, de orvos még nem látott. Azóta semmi jele a havinak, de azért néha szaladok a wc-re, mert na most önt el.
2014. szept. 12. 12:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem mindig késik pár napot.
2014. szept. 12. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj de jo neked! Gratulalok!Hat ha pozi a ttezt akkor tuti terhes vagy!van egyepkent barmi tunet ami utalhat ra? Esetleg mell? Es milyen erzekenysegu tesztet csinaltal?/elso/
2014. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Melleim érzékenyek, főleg a mellbimbó körül, habár az érzékenység mindig megvan a mensi előtt (kivéve a mellbimbót), ami a mensivel el is múlik. Tompa nyomás néha a méh körül és néha megszédülök. Néha egyik percről a másikra hatalmas éhségérzet.

Csináltam két fajta 10-es érzékenységűt és egy 25-öst is.

2014. szept. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!