Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vallaljak kisbabat? Vagy...

Vallaljak kisbabat? Vagy mondjak le vegleg rola?

Figyelt kérdés

38 eves vagyok. A ciklusom tokeletes,egeszseges vagyok,jol keresek,mindenem megvan.ket eve vagyok a szerelmemmel,akit kicsit keson talaltam meg.elotte hazas voltam sokaig,de nem vagytam igazan gyerekre. Ettol a ferfitol nagyon szeretnek,de neki mar van egy kamasz fia,es sok rossz tapaszralata. Nem zarkozik el,de mindig csak "kesobb" akarja.egyszer voltam varandos,az a baba nem maradt meg sajnos,biztosan tudom,hogy a heteken at tarto veszekedes miatt.nem titokban fogant,megis a parom gyulolte es kovetelte,hogy vetessem el.vegul persze mar akarta o is,de addigra a magzat elhalt.felek,hogy ujra ez lesz,ha teherbe esek,de sajnos nincs idom varni,es a fogamzasgatlok is teljesen tonkretesznek,egyik se jo.

nem tudom eldonteni:baba vagy meddove tevo mutet.


2014. szept. 12. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen instabil kapcsolatba inkább ne.
2014. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnék vele gyereket.
2014. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rossz kapcsolatban semmiképp se vállalnék gyereket, csak ha fel lennék készülve rá, hogy egyedül kell felnevelnem.
2014. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk stabil,nagyon szeretjuk egymast.oka van annak,hogy retteg a gyerekvallalastol,de most megint o jott elo vele.

es igen,egyedul is tudok gondoskodni a kicsirol,ha ugy alakul.

2014. szept. 12. 18:01
 5/20 A kérdező kommentje:
Es a merleg masik serpenyojeben a gyerekrol valo vegleges lemondas van...:-(
2014. szept. 12. 18:03
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

"megis a parom gyulolte es kovetelte,hogy vetessem el"


Igen, ez tényleg egy stabil kapcsolat. Hajrá, hajrá, legalább egy focicsapatot!

2014. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi a bevétel a te részedröl?
2014. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
miért kell a meddővé tevő műtét? ezt nem értem. ha nem tesz jót a fogamzásgátló, akkor nem elég ha nem szeded?
2014. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert neki van egy kamasz fia.. Idézem!

" van egy kamasz fia,es sok rossz tapaszralata"

Na ne már!! Azért ne legyen közös gyereketek?!

A páromnak is van egy rossz kapcsolatból egy 10 éves kislánya,"rossz tapasztalat rossz kapcsolat" Mégis minden álma egy saját család,gyerek/gyerekek tőlem. Nem lehet összehasonlítani a 2 dolgot. Se a két nőt,sem pedig a 2 gyereket. Gondoltam itt pl magunkra..

Meg ez a szöveg, hogy "idézem..

"megis a parom gyulolte es kovetelte,hogy vetessem el"

Ez neked jó biztos,stabil párkapcsolat?!

Tedd fel magadnak a kérdést... 38 évesen egy ilyen embernek akarsz szülni?!

Mire ő meggondolja magát és rendeződik annyira a viszonyotok leszel majd 40 éves? Vagy 45? És akkor szülnél? És ha azt mondja "ohh nem vagyok képed erre!!"

Mit csinálsz majd?!

Ne mond nekem hogy ez egy STABIL kapcsolat!!!

De a kérdésedre válaszolok. NEM szülnék neki babát!!

Üdv 26+5hkm

2014. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

En nem szeretek vitatkozni.valoban ez tortent.aztan par het alatt legyozte a felelmeit,es varta a babat.sajnos keso volt.attol felek,hogy ez ismetlodhet meg.de kozben eltelt egy ev,sokat valtoztunk mindketten.

Sajnos en sem vagyok teljesen eltokelt,de valahogy nem birom elengedni a dolgot,at szeretnem elni.

2014. szept. 12. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!