Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán mégis baba lehet a dologba?

Talán mégis baba lehet a dologba?

Figyelt kérdés

Már egyszer írtam ide GYK-ra, de kiírom mégegyszer hátha többen is tudnátok tanácsot írni esetleg tapasztalatokat.

Szóval utolsó menzi: Augusztus 12. általában nem egyformác a ciklusaim átalgosan 31 naposak. A menzi 17.ikén múlt el így onnantól egészen 26.áig minden nap együtt voltam a párommal utána legközelebb szeptember 5 ikén és szeptember 7.ikén. (azóta nem) csütörtökön azaz szeptember 11.ikén vettem észre hogy nagyon nagyon kicsi mennyiségbe ,nagyon világos barna folyásom van és még pénteken is az volt , vettem is egy tesztet de negatív lett ( nem reggeli vizeletvől) ezzel együtt jöttek a nagyon enyhe görcsök és szúrkálások. Gondoltam másnapra úgyis megjön mert mindig úgy van ,hogy sötétbarna folyás első nap utána meg is jön másnap reggelre. Most viszont egy az ,hogy nagyon világos barna folyás volt és már az is elmúlt nem hogy még vérré "alakult" volna. Mellé van enyhe émelygés szédülés de csak néha ..a fejfájást meg fáradékonyságot inkább az időre fognám. Szerintetek mi lehet? A negatív teszt után eléggé feladtam a reményt. Volt valaki így? Vérnek azóta sincs nyoma.



2014. szept. 14. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ismételd meg a tesztet reggeli első vizeletből!
2014. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor tudnánk okosat mondani, ha tudnánk mikor ovuláltál. Az is lehet, hogy még csak most csütörtökön. Vagy a csütörtöki barnázás beágyazódás volt és csak most mutatná a teszt.
2014. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most már ha terhes vagyok és csütörtökön volt a beágyazódás akkor már holnap vagy azután 100% ki kell ,hogy mutassa a teszt?
2014. szept. 14. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Én várnék még. Két hetet. Nekem sem szabályosak a ciklusaim. A fiammal a nem várt napján teszteltem nagyon haloványan láttam a második csíkot. Rá két napra semmit nem mutatott a teszt. Totál kivoltam borulva. Majdnem másfél hét után mutatta ki a teszt a terhességemet. Mamár 13 hónapos. Most megint kimaradt nagyon úgy érzem babás vagyok de még nem tesztelek várok még egy hetet legalább mielőtt tesztelek.
2014. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ufff még 2 hét atyaúristen :D Addig megőrülök :D De hát igazad lehet :D Gratulálok a picihez! És drukkolok h megint baba legyen! (feltéve ha terveztétek! :D )
2014. szept. 14. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha beágyazódás volt, holnap már pozi lesz a teszt. Ha nem, még mindig reménykedhetünk, hogy ovu volt a csütörtöki és akkor még másfél hét valóban.
2014. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okes akkor még vàrok egy picit a tesztel! :)
2014. szept. 14. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
4dik válaszoló vagyok. Nem mostanra terveztük a babát, de ha még is terhes maradtam akkor nagyon fogjuk várni a csöpséget.
2014. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na akkor sok sikert :)nekem még mindig nincs menzi!! :) kopp kopp kopp
2014. szept. 15. 11:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek !!! Szorìtsatok!!
2014. szept. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!