Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők. Normális,...

Görbeszakértők. Normális, hogy ennyire ugrál a reggeli hőm?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 00:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. szept. 16. 00:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ket honapja volt ilyen cikkcakk gorbem, a kovetkezo honapban meg mar szep egyenletes :) ne izgulj! Az a lenyeg, hogy peteeres utan szepen viszonylag egyenletesen fent legyen, ha nem igy lesz, akkor lehet, hogy nem ovulaltal ebben a honapban, de az sem a vilagvege, mindenkivel elofordul neha. A masik tippem, hogy ha digitalis lazmerot hasznalsz, akkor lehet, hogy merul az elem es hulyesegeket mer.
2014. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hol méred? és mindig egy időben?
2014. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Már próbáltam a higanyos lázmérőt is. Az is ugyanazt az értéket mutatta. remélem lesz azért pé. :/

2. minden reggel 8kor, nyelv alatt mérem első sípolásig. csak kinyúlok a takaró alól a lázmérőért, mégcsak fel sem ülök az ágyban. nem tudom, mi lehet akkor ez...


azért köszönöm a válaszokat! szép napot Nektek! :)

2014. szept. 16. 09:19
 5/12 anonim ***** válasza:
mérd hüvelyben mikor nyelv alatt mértem nekem is ilyen volt
2014. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mérd hüvelyben és ne csak az első sípolásig. Én 10 percig mértem minden alkalommal és akkor reális értékeket kaptam.
2014. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 17. 23:56
 8/12 anonim ***** válasza:
szia, a pajzsmirigyed rendben van? Nekem akkor volt ilyen ugrálós, mióta kezelve van azóta szép egyenletes a görbém
2014. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó. Igen, rendben van. Csináltattam labort pont emiatt, mert augusztusban olyan alacsony volt a reggeli alaphőm, hogy ..... 36volt max :) :) sajnos akkor nem is vezettem rendszeresen úgyhogy nincs grafikonom róla. :(

a háziorvos szinte félvállról válaszolva ""elhajt"" ha azt kérdezem, hogy pl. mennyi próbálkozós hónap után kéne dokihoz mennünk.

annyi van hogy minden hétköznap 3:30-kor felkelek az ágyból és elköszönök a páromtól, mert ekkor jár dolgozni. Viszont van, amikor még fél 5kor is megnézem az órát. Nagyon nehezen alszom vissza. Mennyi a minimum ami kell mérés előtt? Olvastam 3-4-5 órákat, de nem mindegy..Mert beszéltük, hogy talán nem fog szólni ha indul, tehát nem kelek fel..végigalszom az éjszakát. Hátha szebb lesz a görbém.Ennél jobb nem jut eszembe...

2014. szept. 22. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj ki egy ciklust úgy,hogy nem kelsz fel, valószínű,hogy ez lehet a gond, sok sikert

(utolsó válaszoló)

2014. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!