Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát akartok, hányszor...

Akik babát akartok, hányszor szexeltek egy hónapban átlagosan, és időzitéskor hogy közlitek a párotokkal hogy akció van?

Figyelt kérdés

vagy akik már terhességen túl estek, vagy benne vannak, nálatok hogy történt a dolog?


tudom nem a babáért szexel az ember, csak átlagra lennék kiváncsi, mert biztos más is vezetett hőgörbét, ahol a szexuális együttléteket is rögzitettétek, szóval igy az átlag szám érdekelne, meg hogy hogy közöltétek, vagy mit vetettetek be az időzitett szexhez a párotoknál?


valamint azt is szeretném megkérdezni, hogy amikor a termékeny hét, vagy napok vannak, hányszor voltatok együtt, mikor a legérdemesebb? akkoriban egy szex is elég, vagy inkább többet érdemes beiktatni?



2014. szept. 17. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Három gyereket szültem. Akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt hozzá . Nem néztem , hogy mikor lehetnek a termékeny napjaim. Eldöntöttük, hogy szeretnénk gyereket és nem védekeztünk, ennyi. Mind három alkalommal 2-3 hónap múltán terhes lettem.Igaz, hogy az első gyereket 22 évesen szültem, nem 40 évesen.
2014. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
napi 3 szex
2014. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel nagyon vágytunk kisbabára. Így, amikor megbeszéltük, hogy mostantól nem védekezünk, ágyba is bújtunk. Szeretkeztünk, jól esett, boldogok voltunk, és akkor teherbe is estem. Azóta másfél éves a kisfiunk. Most pedig a kishúgát várjuk. Ő egy kicsit több előkészület és próbálkozás eredménye:-) 2 hónapon át figyeltem a ciklusaimat, de csak azért, mert még szoptattam a kisfiam, és nem voltam biztos abban, hogy szabályosak-e. A 2. hónapban összejött a kislányunk. 2-3 naponta szeretkeztünk.
2014. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vezettem a ciklusom és középidő táján minden másnap szeretkeztünk.
2014. szept. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem néztem a ciklusomat, egyszerűen nem védekeztünk. Háromszor lettem terhes, először fél év után, másik két alkalommal első hónapban.
2014. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bújtunk össze amikor jól esett,de ha tudtam hogy ovum van akkor elcsábítottam.De nem mondtam neki hogy most kell mert ez van.
2014. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem néztem a görbét.Eldönöttük hogy mától nem vèdekezünk mert babát szeretnénk.Kb 2 naponta vagyunk együtt de azt megnéztem hogy az ovuláció mikorra esik és aznap ráugrottam a férjemre.Nem mondtam hogy miért mert felváltva kezdeményezünk,nem volt feltűnő.Mind a 3 gyereknél az első hónapban terhes lettem.22,24,és 42 évesen is.
2014. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mi már régóta próbálkozunk, de még nem jön a baba. Én mérem a hőmet ovu elött 3 nap önmegtartóztatás, utána naponta szex még fel nem megy a hőm(doki tanácsa). Nekem nem kell csábítgatnom mert Ő szexelne minden nap. :-)
2014. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!