Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik a menstruációm...

8 napja késik a menstruációm 3 negatív teszt. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációm elég furcsa volt mert nem görcsöltem közben meg nagyon kevés volt. Most már 8 napja késik és van enyhe alhasi görcsöm sokkal több folyásom van mint szokott lenni és reggel mikor éhes vagyok rosszul vagyok úgy érzem magam mintha hánynom kellene vagy elkezdek szédülni vagy esetleg egyszerre jönnek ezek a tünetek eszek akkor jobban leszek. Evés után mindig nagy a hasam fel vagyok fújódva és fáradékony vagyok és sokszor kell pisilni mennem és néha csak pár csepp van.

2014. szept. 19. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha terhes lennél akkor már a nem várt napján is halvány pozitív lenne a teszt. 8 nappal utána pedig szerintem erős pozitívnak kellene lennie. Szerintem ennyi tünet egyszerre nem jelentkezik a terhességnél. Én annak idején annyira akartam már babát, hogy mikor nem voltam terhes is minden apróságra azt hittem, hogy talán tünet lehet. Amikor meg sikerült, akkor az étvágytalanságot és a rosszullétet is annak tudtam be, hogy biztos össze van szűkülve a gyomrom és tuti nem vagyok terhes, pedig az voltam :)
2014. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ma teszteltem pozít nem várt előtt vagyok annyi tünetem van mint az előttem szólónak és az átlagosnál magasabb hő :) amúgy lehet hormonprobléma van :/ menj orvoshoz ő többet fog tudni mondani
2014. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!