Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második császár után aki...

Második császár után aki vállalt harmadik babát mekkora korkülömbséggel vállalt?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk egy harmadik babát. 14 hónpja szültem a fiam. Jövőhéten megyek az orvosomhoz éves voizsgálatra tőle is megkérdezem, hogy hogy is állok meg rákszűrésre. A harmadig baba várás mennyire volt nehezebb mint a második? Volt komplikáció?
2014. szept. 19. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,5 év van a 2 kicsi között. A terhességem nagyon nehéz volt, több probléma is felmerült.
2014. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A heg miatt? Előző terhességeid milyenek voltak?
2014. szept. 19. 21:36
 3/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi most várjuk a harmadikat. A nagyok császárosak voltak, így a kicsi is az lesz.

20 hónap van a nagyok között, míg 28 hónap lesz a középső és a kicsi között.

Mivel nekem mindegyik terhességem elég vacak volt (hányinger, émelygés, gyomorsav, nehézkes mozgás), így azon, hogy a harmadik is ilyen, nem is lepődök meg.

Amiben más harmadik, hogy sokkal fáradékonyabb vagyok. Elég sok savam is van, az előző terhességekhez képest.

2014. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Alacsony volt a vérnyomásos, sokat keményedtem, görcsöltem. A méhszájon tapadt a méhlepényem, az orvosom szerint ez lehetett az előző műtétek miatt is, de lehet hogy ettől független volt. 26 hetesen bevéreztem, onnantól szigorú fekvésre voltam ítélve. (2 kics mellett nem egy egyszerű mutatvány) 33 hetesen levált a placenta, azonnali császárom volt.

2014. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A másik kérdésem, hogy a harmadik baba után hogy védekeztek? Elköttetétek magatokat? Hány évesen szültétek a harmadikat?
2014. szept. 19. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első terhességem maga volt a pokol, 18 voltam, 19 a 2.-nál. 1 év 4 nap van a születésük közt. Majd a 3. és a 2. között 3 és fél év lett. Semmi gond nem volt, elkötöttek, majd ismét terhes lettem, 2 és fél év van a 3. és a 4. között, problémamentes, és itt már el is vágták a petevezetéket.
2014. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem már alá volt írva az elköttetéshez a nyilatkozat, de a műtőasztalon az orvosom lebeszélt róla, hogy korababa lesz a kislányom, nem tudhatjuk mi lesz vele. 36,5 voltam akkor. Most 1 éves a kiscsaj, a szülés óta gyógyszerrel védekezünk. Az orvosommal már le van beszélve az elkötés, csak arra várok, hogy el tudjak szabadulni itthonról 1 éjszakára.
2014. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aHermann ***** válasza:
Mi is az elköttetés mellett döntöttünk. A császár alatt fogja a doki megcsinálni. Próbált lebeszélni, hogy még fiatal vagyok (34 leszek), de hajthatatlan vagyok.
2014. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt már,és lehet lesz negyedik is. A 3. volt a legkönnyebb műtétileg.Nagyon hamar felépültem,semmi komplikáció nem volt egyiknél sem.Bár a terhességeimmel sok gond volt,magas vérnyomás,cukorbetegség,toxémia,koraszülés... A 2 nagy között 2,5 év volt, a 2. és 3. között pedig már 5 év. A védőnőm könyörgött hogy köttessem el magam, a dokim rázta a fejét,hogy szerinte meg ne. Megbeszéltük a férjemmel,és nem lettem elkötve. Túl fiatalok vagyunk még,akár mi lehet...Most 3 éves a kicsi,lehet hogy bevállalunk még egy 4. babát. Eltelt már annyi idő,hogy nem legyen gond a császárral, a már ,,megszokott,, nehéz terhességet meg próbálom túlélni a családomért és a leendő gyerekünkért.
2014. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!