Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. Kora terhesség alatt...

S. O. S. Kora terhesség alatt műtét, és altatás? FONTOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlthéten derült ki, hogy az epémet sűrgősen műteni kell. Magas májfunkciós értékem lett, ez miatt is parázok, hogy vajon mi okozhatta. :( Viszont tegnap az is kiderült, hogy babát várok! Nagyon félek, hogy az altatástól vmi baja lesz magzatnak! Elvetetni nem fogom, mert évek óta vártunk rá, és nagyon boldogok vagyunk a férjemmel. Volt már vki így, hogy a kora terhessége alatt altatták?
2010. jan. 20. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem voltam így, de külföldön bevett szokás. Illetve alkalmazzák. És azt hiszem a mi technikánk sem nagyon marad már el a "nyugattól". mindenképp beszélj az orvossal és mond el mi a helyzet, lehet van rá más mód is hogy baba van.Esetleg bizonyos diéta, stb. De ne aggódj. Én hallottam már többféle műtétet is baba mellett. Sőt egy ismerősnek baba mellett petefészekciszta műtétje volt. És nem mostanában. Semmi baja nem lett sem a babának sem a mamának. Azóta csak fejlődtünk.


Nagyon sok sikert. És persze gratulálok.

2010. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyósomnak mellműtétje volt(jóindulatú daganat) amikor terhes volt a férjemmel. Semmi baja nem lett! Gyönyörű és egészséges férfi.

A barátnőmnek meg agyhártyagyulladása volt terhesség alatt, kómába került. Közben szépen növögetett a picilány odabenn. Ő is egy gyönyörű és egészséges nővé cseperedett azóta!

2010. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is lett volna műtétem egy mell cysta de kiderült hogy terhes vagyok. Az orvos csak annyit mondott hogy meg kell várni a 12 hetet hogy a babának biztos ne legyen baja. Nyugi valahogy biztos megoldják hogy jó legyen. Sok szerencsét 11 hetes km:)
2010. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Sajna nálam nem halasztható a műtét mert kivan az epém, sokat hányok tőle, és nagyon nagy fájdalmaim vannak, tele vagyok kövekkel. :( Hétfőn fektetnek be a kórházba, hívtam az orvost, de nem veszi fel a telefont. :( Holnap megyek hozzá legközelebb ( belgyógyászhoz aki műt ) megemlítem neki a terhességet. Remélem, hogy nem kell elvetetnem, abba bele is halnék....
2010. jan. 20. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. A 11 hetes km vagyok. Remélem minden rendben lesz veled szorítok.:)
2010. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A tesóm 13 hetes terhes volt amikor perforált vakbéllel mütöttek és hasnyálmirigy gyuladása is volt. Azóta 2 éves a keresztfiam, de epilepsziás rohama volt a babának amikor 6 hónapos lett. De kezelik és nem volt rohama sem.
2010. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!