Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban? Miért...

Lehet baba a dologban? Miért csak barnázok?

Figyelt kérdés
Most lett volna hétvégén vagy jövőhét elején az esedékes mensi. (elég rendszertelen) Tegnap este óta enyhe barnázás van enyhe görccsel és derékfájással. Úgy szokott megjönni h barnázok utána egyből rendes vér jön. Most nem ez van. Reggelre azt hittem h megjön rendesen. (most megyek majd hormonsorra azt vártam h megjöjjön) mondtam is magamba hogy akkor hétfőn 3.napon tudok is menni. Szerintetek lehetséges baba? 27-33 naposak a ciklusaim 32.napon vagyok ma. Volt már 1x vetélésem. Mi legyen?

2014. szept. 20. 13:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és ami furcsa volt h mens előtt mindig van folyásom most nem volt.
2014. szept. 20. 13:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet baba, vegyél tesztet!
2014. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet baba! Nekem is az első hónapban 3-4 napos barnázás volt a "várt mensis időben", helyette. Akkor már rég úton volt a leánykám.
2014. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj de jó lenne 7 hónapja várunk rá :) még mindig tart és csak akkor látszik ha törlöm ki pisilés után (már bocsi :D) úgy h nem nagy mennyiségben, és világosbarna. tesztelek majd egyet hamarosan.
2014. szept. 20. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ! Ebben az esetben én azt szoktam csinálni, hogy felteszek egy tampont és rögtön kiveszem ha nagyon barnás a tampon akkor tuti mensi....egyébként én úgy gondolom ha mindig barnázás után jön a mensid akkor sajna ez is az lesz.....
2014. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, de úgy szokott h reggel barnázok tegyük fel 8kor negyed 9kor már rendes vér jön, ez meg már 1 napos barnázás...most voltam pisilni szinte akkor sincs már ha törlöm ki..hétfőn tesztelek :)
2014. szept. 20. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet baba, tesztelj. Ha pozitív, irány a doki progeszteron pótlásra, mert a barnázás annak a jele. Ha kevés a progi, végződhet vetéléssel. Nem ijesztgetni akarlak, nekem 3 hónapja ugyanez volt. Mindig is barnázással kezdek én is, 3 hónapja sikerült a baba, elkezdtem barnázni, nem tudtam elmenni időben dokihoz, 3 nap után megjött rendesen (50 napon voltam már). Sajnos elment a baba. Most újra sikerült, elfutottam a dokihoz, mert 1 napig rózsaszínes folyásom van, kapom a progi pótlást és fekvésre, pihenésre vagyok fogva. Eddig minden oké. Nem játék, tesztelj és kérlek menj dokihoz, a barnázás nem játék!

2014. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom :( nekem is volt de elhúzódott nagyon szeptemberbe + teszt és csak decemberbe műtöttek meg..azóta sajna semmi...ez nagyon érdekes most mindjárt tesztelek párom már elindult. Mondtam neki h olyat vegyen amiben 2 van. Most csinálok egyet meg hétfőn ha addig nem jön meg. Van itthon Duphastonom.
2014. szept. 20. 18:12
 9/11 A kérdező kommentje:
negatív lett...reggelre remélem rendes mensi lesz és a jövőhéten vérvétel.
2014. szept. 20. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Miújság kedves kérdező?
2014. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!