Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsölök menstruáció...

Miért görcsölök menstruáció előtt 7 nappal?

Figyelt kérdés
Ma reggel közvetlen felkelés után rettenetesen elkezdett görcsölni az alhasam olyan érzem volt mint ha meg akarna jönni..Ennyire hamar nem szoktam görcsölni, de most olyan, mintha bármelyik pillanatban megjöhetne, plusz a melleim is fájnak, érzékenyek.de eddig még ennyire előtte nem éreztem, csak esetleg 2 nappal előtte.Esetleg lehet Beágyazódás?

2014. szept. 20. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. A tüneteim is hasonlóak. Ti mikor voltatok együtt, hányadik napodon? Mi a 14.-en. 28.-án (nem) kéne hogy megjöjjön. Neked?
2014. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végre szóval nem csak én vagyok így..:) hát nekem most 26-napos a ciklusom és talán holnap vagy péntekre kéne megjönnie.
2014. szept. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!