Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek még, vagy...

Terhes lehetek még, vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Kétszer csináltam terhességi tesztet,X-epil és expect 25ml terhességi tesztel a DPO 8,9.napján.A menszim megjött 19én pedig csak 22én kellett volna megjönnie a nem vártnak.Vagyis 18napra megjött a pozítív terhességi tesztek mellett.Mi történt nem tudom,nem darabos vérzés de élénk piros nem sok de van.Lehet a szexuális együtt lét miatt,pedig óvatosan nyúlt hozzám a párom.Ő jobban megvan ijedve mint én!Kérlek benneteket segítsetek mitől lehet?Nem megy el a baba?

2014. szept. 21. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2014. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagyon értem. Terhességi tesztet csak az első menstruáció kimaradása után érdemes csinálni, különben hülyeségeket mutat. Tehát, ha jól értem, akkor valószínűleg nem voltál terhes és a menzeszed megjött 3 nappal előbb, amiben viszont semmi szokatlan nincs, ennyi csúszás bárkinél előfordul.
2014. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha mégis terhes vagy és ezt bármi igazolta (doki, vagy optimális időben végzett teszt) akkor nagyon gyorsan doki, mert lehet, hogy még meg lehet menteni a terhességet.
2014. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Sok terhesség felszívódik menszeszig úgyhogy legközelebb a nem vàrt kimaradása után tesztelj.Addig felesleges.
2014. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A tervezettbaba.hun hőgörbét vezettem,augusztus 29én volt menszesz 1 napja minden jól alakult, a rendszer mondta teszteljek és halvány pozitiv lett.Méh szájt kellett vizsgálni mindig hígéníkusan csináltam.A méhszáj zárt egész rövid fent van ,és méhem megvan nőve kemény gömb alakú,kitudom tapogatni mert hátra hajló.Nem fáj semmim most voltam a vécén, most meg barna színű.Szerintetek menjek az orvoshoz,nem fognak kinevetni, ilyen fiatal terhességnél? Halottam már ilyet!
2014. szept. 21. 15:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon várjátok a gyereket, de azért nem kell megkattanni. Nem ismerem ezt a módszert, amit leírtál, de mi lenne ha a normális eljárást követnetek, tehát ha kimarad a menstruációd utána tesztelsz, ha az pozitív, akkor mehetsz a dokihoz, bár lehet, hogy ő még akkor sem fogja tudni kimutatni. Ennek nincs értelme, hogy a mehszajadat fogdosod és sokkal előbb tesztelsz, mint kellene. Még valami bajod lesz a végén, ha ennyire fent nyulkalsz. A gyerek nem jön össze általában egy-két hónap alatt, szóval türelem, szerintem a menzeszed jött meg. A dokik nagy valószínűséggel nem fognak komolyan venni, de ha gondolod akkor menj be az ügyeletre.
2014. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mihez képest 18 napra?

Azért kérdezem, mert ha ovu után vagyunk 14 nappal minimum és a teszt pozitív, akkor én csattognék a progeszteron pótlásomért.

2014. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval a menszeszem jött meg 18napra, nem megszokott 24napra.Már jól vagyok, elmúlt a barnázás is ,ti vagytok már együtt érzők aggodalmasak imádom az ilyen embereket .A tervezett baba.hun hiába kérdeztem a csajokat,nem válaszoltak rá, egy pár ember egymással van elfoglalva,szülinap meg ilyesmi.Köszönök mindent,megírom mi lett a vége erősödött-e a teszt.
2014. szept. 21. 21:36
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló kérlek magyarázd el légy szíves,ha az avu után 14 nappal az jó,hogy pozítiv a teszt?Nekem avum szep.6-án volt,tesztet 19.én csináltam pontosan 14 nap, a hőm még mindig 36.6 nekem az alap hőm 35.7,36 között van .De pontosan a tesztelés napján jelentkezett a menszi.Már minden rendben elmult minden maszatolás:)
2014. szept. 22. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! :) No, ez nem menstruáció volt, jupiiii. A tuti kedvéért, holnap csináljunk még egy tesztet. Szuper erősnek kell lennie. Ha nem az, akkor a vérzés elég bő volt ahhoz, hogy... De erre ne is gondoljunk.

Ha erős marad, két hét múlva már bőven meg lehet látogatni a nőgyógyászt. Viszont ha addig ismét visszatér a vér vagy akár csak barna, máris megyünk az ügyeletre bogyóért, ok? ;-)

2014. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!