Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes? ( részlete...

Lehetek így terhes? ( részletek lent )

Figyelt kérdés
Baratommal mindketten szüzek vagyunk de petttingeltünk rajtam nemvolt bugyi rola csak annyira volt lehúzva az alsó hogy hozzá lehessen férni a pénisze végén éreztem kicsit nedves dolgot ez az előváladék volt ?? Miutan abba hagytam nem emlékszem biztosan hogy magamhoz értem e valamilyen módon de attól is félek h veletlen magához nyúlt ő is es ugy valahogy belém ment ....tudom rengeteg ilyen kérdés van tudom tapasztalatlan vagyok de harom négy nap múlva kell hogy megjöjjön es nagyon félek h nemfog viszont azóta erzem h kicsit a hasam faj es félek h nem a menszesz előjele. Sajnálom ha hülyeségnek hangzik de én tényleg nagyon félek ettől többször elsirtam már magam !

2014. szept. 20. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű :)
2014. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A péniszén a nedves dolog szinte biztosan az előváladék volt vagy már eleve hamarabb elment… (Egyébként a "csak annyira, hogy hozzáférhessetek", az már nem "csak", hanem annyi pont elég.)

Ha hozzáért és bedugta úgy az ujját, bizony van némi (2-3%)esély a terhességre, ha nem is sok. Erre máskor figyeljetek! Ha nem akartok szexelni, csak játszadozni egymással, akkor jobb, ha egyszerre csak az egyik félről kerül le a ruha alul, vagy ha lekerül mindkettőtökről, akkor már óvszert húzni, de ha már előváladék van, akkor aki hozzáért, mosson alaposan kezet… legalábbis én mindig is így csináltam a biztonság kedvéért. Most amit tehetsz, hogy veszel terhességi tesztet és az majd kimutatja. Ha nehezedre esik, kérd meg egy barátnőd, hogy kísérjen el vagy ilyesmi. Távlátásom nekem sincs, hogy megmondjam biztosra, hogy maradt-e valamelyikőtök ujján spermium és az megtermékenyített-e egy petesejted… Az idegeskedéssel sem mész semmire, max késlelteti a menzeszed és annál rosszabb lesz.

2014. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yury17 válasza:
0%
szia! A barátommal gumi nélkül szoktuk csinálni, de nem ez a lényeg hanem az hogy már belém is ment egy minimális és elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta ha egy csep meg belém akkor az nem fogja túlélni és az első kanyarban meghal. Úgyhogy nyugi és élvezzétek egymás társaságát!
2014. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!