Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két vetélésem volt az...

Már két vetélésem volt az első novemberben 14hetesen a másik juniusban 6hetesen, mindkettő véletlen baleset áldozata lett. Meddig érdemes várni, hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyunk egy kis manóra

az első picit fertőzés vitte el,a másiknál pedig elestem.olyan rossz nagyon fáj:(((


2008. aug. 9. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom, ami Veled történt. Olyan szomoru, ha valaki ennyire vágyik babára, és ilyenek történnek. De ne keseredj el. Általában 3 hónapot mondanak, hogy annyit kell kivárni, de a barátnőm a vetélést követő második hónapban terhes lett, hamarosan szülni fog. Jövő hónapban szerintem már neki láthattok a probálkozásnak, és biztos, hogy a következő baba meg fog maradni, és sok boldogságot fog Nektek okozni.
2008. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,és sok egézséget kívánok a barátnődéknek!igazságtalannak tartom,hogy aki szeretne babát annak nehezen vagy nem jön össze,aki pedig nem szetetné az meg tucatszám veteti el a babókat!
2008. aug. 9. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezzel én is igy voltam, mi 6 évet vártunk a babóra, és egyszercsak hirtelen meglepetés lett :)

Nagyon sajnálom ami veled történt, de ne add fel! Csak vigyázz magadra jobban és nem lesz baj :)

2008. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 5 éves, és szerettünk volna egy kistesót. Terhes is lettem rögtön. Sajnos a 9. hétben elhalt baba. Kiderült hogy nekem is bacis fertőzés miatt. Mindez tavaly májusban volt, azóta született egy gyönyörű egészséges kislányunk, most 7 hetes. Mindenképpen vetess le kenetet a következő próbálkozás előtt, és ha negatív, nincs semmilyen baci, csak akkor vágjatok bele. Szeddj valami magzatvédő vitamint már most, és utána is végig. Én most a szoptatás alatt is szedem. Kívánom neked a legjobbakat, biztos sikerülni fog!
2008. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!