Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallott valaki olyanról h 2...

Kelemen Szabina kérdése:

Hallott valaki olyanról h 2 nappal mensi előtt halvány test? érdemes holnap tesztelni?

Figyelt kérdés
Mensi előtt 7 nappal 1 napig barna folyásom volt, csak wc papíron, sztem pecsételő vérzés volt, és aznap nagyon fájt a derekam, egyébbént is szokott de a aznap menni, ülni, feküdni se bírtam olyan élesen fájt.
2014. szept. 22. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt két nappal halvány pozitívat teszteltem, 2naponta teszteltem, szépen erősödött a második csík.
2014. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm reményt adtál h holnap tesztelhetek, nem volt tervezve őszintén szólva aznap bevettem egy fogamzás gátlót mert most kezdeném szedni és azt hittem megjött. 1 éves a kisfiam, és meg vagyok ijedve h még korai.
2014. szept. 22. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 2 nappal előtte teszteltem pozit.
2014. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért így összevissza ne szedd a gyógyszer,hogy veszel egy szemet és többet nem, értem,hogy azt hitted,hogy megjött, de akkor szedhetted volna tovább,akkor is hat,csak kiegészítő fogamzásgátlás kell (az én gyógyszeremnél egy hétig) , így ha megjön és elkezded szedni egy szemmel kevesebb lesz mint amit be kell venni.
2014. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ertem persze, de mivan ha terhes vagyok igy is ideges vagyok 1 szemmel nem-e ártottam a babának, bele se merek gondolni mi lenne ha a terhes lennék és több tablettát is bevennék milyen hatással lenne rá. :S sztem jobb igy .
2014. szept. 22. 10:44
 6/11 A kérdező kommentje:
a cleablue kijelzős teszt kimutatta h terhes vagyok. na nagyokos mi lett volna ha többet veszek be a fogamzásgátlból? igy is félek ettől az egy szemtől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. szept. 23. 07:57
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A Nagyokos vagyok, és pusztán jóindulatból írtam amit írtam,és ezt most is fentartom,hogy nem jó összevissza szedni a gyógyszert. A pontos részleteket nem ismertük,mert nem írtad, nem írtad,hogy babát terveztek,vagy esetleg van esély terhességre mert nem védekeztetek. De akkor mért tetted fel a kérdést,ha segíteni aakrunk és lehurrogsz? Szerintem semmi bántót vagy rosszat nem írtam,de így segítsen az ember...
2014. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg az első válaszadó is én voltam...
2014. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnálom, csak úgy éreztem te horrogtál le h miért nem szedem, ma felhívtam az orvosom megnyugtatott h EGY szemtől nincs semmi baj, nem terveztünk babát, megszakítással védekeztünk mint kb 7 éve és semmi nem volt eddig, 1 éves fiamat terveztük, volt h mostanába párszor előbb elment, és 1-2 hete félig belém, mert tudta h nemrég múlt el, de leugrottam már gondoltam h veszélyes lehet.... utána nem folytattuk mikor ő elment hamarabb. ezért irattam múlt hónapban fogamzásgátlót, azt mondta az orvos ha megjött kell elkezdeni, hát azt hittem megjött, de csak pecsételő, beágyazódó vérzés volt, estére elmúlt szinte gondoltam h ez történt másanp már nemis vettem be. bocs mégegyszer,
2014. szept. 23. 08:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, erre írtam,hogy megértem,hogy mért vetted be a gyógyszert. A mai fogamzásgátlóknak már annyira alacsony a hormontartalmuk,hogy ezért nem okoz problémát egy esetleges terhességnél sem. A fiam fogamzásgátló szedése mellett sikerült és teljesen egészséges! A barátnőm rákszűrésre ment el (fogamzásgátlót szedett) és közölte vele az orvos,hogy 4 hónapos terhes, neki is egészséges gyereke született!
2014. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!