Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertility naptár? Hol? Le...

Fertility naptár? Hol? Le kell tölteni? Linkelnétek?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam róla,de nem találom.le kell tölteni?ha igen hol?nem tudok angolul akkor is fogom tudni használni?ha nem ez akkor melyik a legjobb ciklus naptár?
2014. szept. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu -n lehet vezetni menstruációs naptárat, ami azt is jelzi, mikor van ovuláció, mikor a legnagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek - fiú-lány nézetre is lebontva.
2014. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mindig várom a fertility-t használók segítségét.ingyenes amúgy az oldal?
2014. szept. 23. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én használom mindkettőt, szerintem a fertility sokkal pontosabban húzza be a vonalakat, mint a ciklus.hu

Itt tudsz regisztrálni, az alap része ingyenes, a VIP fizetős. Én az alapot használom, nekem elég.

[link]

2014. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt pedig a FF androidos app:

[link]

2014. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!