Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiút kell összehozzunk,...

Fiút kell összehozzunk, bevált vagy nem bevált praktikák?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk, második babát tervezzük. Férjem szeretne gey kisfiut, de azt mondja ha lány lesz se gond, így is teljes lesz az életünk. De két gyereket szerettünk voln acsak. Én meg a férjem miatt, h neki örömet szerezzek, fiut szeretnék. Én lennék a legboldogabb. Persze ha kiscsaj lesz is minden jó lesz :) Milyen praktikák váltak be vagy nem nektek? Kínai naptár? ovuláció-szerinti? Jónás naptár? A kislányunk így utólag megnézve mindhárom szerint kislány is kellett legyen :) A jónás naptár megvan valakinek h szülés után hogyan kell számolni?

2014. aug. 27. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Kell? ez meg milyen hozzáállás...
2014. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ovu napján kezdjetek hozzá.
2014. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

hogyhogy kell???


Anno én fiút szerettem volna, férjem lányt. Fiunk lett. És nem tervezünk tesót. Kérdeztem a férjem, hogy "nem bánja-e", hogy fiú. Dehogy ! Imádja! Legalább lesz kivel kocsit szerelni... Most már el sem tudna képzelni lányt.


Szóval mindegy mi lesz. Nem KELL fiút összehozni. Bármilyen nemű lesz, szeretni fogjátok!!!

2014. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hogy milyen hozzáállás? "akarom" hozzáállás. Te még sosem akartál igazán valamit? én hiszem h kis odafigyeléssel fiam lesz, az akaratnak nagy ereje van. Nekem meg fiú KELL. Ha nem lenne ilyen fontos számomra, akkor a "kell" helyett azt írtam volna "jó volna". Bocs h nem szégyenlem el magam a hozzászólásodtól..
2014. aug. 27. 12:10
 5/25 A kérdező kommentje:

Kedves 3.! Így van ahogy mondod! Biztos szeretni fogjuk akármilyen nemű lesz! És ha lányunk lesz, amint kiderül, el is felejtsük h fiót szerettünk volna. De tényleg nem értem mi a gond a hozzáállásommal..

2.! köszi a tippet!

2014. aug. 27. 12:14
 6/25 anonim ***** válasza:

Mi mindig 2 lányról álmodoztunk,de nem próbáltunk mindenképpen lányt összehozni.Első baba fiú lett,imádjuk!

A másodikkal jelenleg várandós vagyok,lányra vágyunk,de semmi gond ha fiú lesz,a lényeg hogy egészséges legyen!De izgatottan árjuk,hogy kiderüljön a neme :)


Örülj neki,hogy tudsz ezen gondolkodni hogy milyen nemű gyerek KELL (inkább szeretnétek...nem?) és nem azon kell agyalnod,hogy hogy évek óta nem sikerül és meddőségibe mennél.

2014. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
"Szülés után hogyan kell számolni?" Nem értem a kérdést.
2014. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A kínai naptár nálunk bejött, igaz, csak 1 alkalommal, az 1-ből :)

Lehet időzíteni is az együttlétet, leginkább az ovuláció előtti 24 órára ha kisfiút szeretnétek, és lehet variálni a hüvely PH-jával, erre Czeicel Endrének van egy módszere.

[link]

2014. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Úgy látom csak én hiszek a vonzás-törvényében, mindenki beleköt a KELL szóba :)

a számítást úgy értem, h ingyen hozzájuttam jónás naptár kiszámításához, de ha már szült valaki akkor másképp kell számolni, beleszímítva az első szülése időpontját is. De ez már fizetős, azt hiszem és lehet csak a megrendelhető könyvben van benne.

Köszi a többi tippet is. A Czeizel módszertől picit félek..

Mármint a lúgosítástól

2014. aug. 27. 12:45
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
mi is fiút szeretnénk összehozni. reméljük sikerül is. én azt olvastam hogy sok sósat, tojást spenotot egyek és akkor talán. de kitudja. valóban igaz e! inden esetre ezt kiprobálom :)
2014. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!