Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezted a peteérést mikor a...

Érezted a peteérést mikor a baba fogant?

Figyelt kérdés
Ha nem érzek semmit, akkor nincs?
2010. jan. 20. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sose figyeltem se peteérést, se ovulációt, semmi ilyesmit. Nem tudományos alapokon készültek a gyerekeim, mégis 4 van. Persze, ha valakinek soká nem akar összejönni, az más, természetes, ha figyeli magát, de a túl sok görcsölés nem tesz jót a teherbeesésnek sem...
2010. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem, amikor terhes lettem, akkor se. Szóval ha nem érzed, attól még lehetsz babás:)
2010. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt ovufájdalmam, ha erre gondolsz. A baba ennek ellenére elég hamar összejött.
2010. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én minden hónapban éreztem a peteérést,abban a hónapban is mikor teherbe estem.azért is voltam benne biztos h babás vagyok mikor már késett,mert tudtam h tuti volt pé.m és azt is h mikor.


23 hetes km

2010. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes..Az első babám úgy fogant, hogy aznap nagyon erősen fájt a petefészkemnél, tudtam, hogy peteérés van. Szülés óta miután először megjött minden hónapban éreztem erős szurkákat középidőben, aztán vhogy gyengült. Most meg nem érzek semmit, pedig nagyon babát szeretnénk már. Rendesen megjön amúgy, sok a vér is volt darabos is. Már nem értek semmit.
2010. jan. 20. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hőmérőzz. A hőgörbéból egyértelműen kiderül, hogy van-e peteérésed, és akkor nem tipródsz, mint most. Fájdalom nélkül is lehet tüszőrepedés, mint ahogy sok nő - beleértve engem is - egyáltalán nem érzi, mior van neki.
2010. jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!