Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ilyen peteérést serkentő...

Ha ilyen peteérést serkentő gyógyszert ir fel az orvos, akkor mennyi idő még össze jön a baba? Gondolom sokan vannak így akik így estek teherbe? Leirnátok, hogy zajlott a dolog?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első Clostil-os hónap után sikerült pedig előtte nagyon sokat vártunk rá.
2009. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Milyen vizsgálatok után írja fel az orvos?
2009. márc. 18. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt az első lépés. Először a férjemet küldte el az andrológiára aztán mivel vele minden rendben én megkaptam a Clostilt.
2009. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

én kb egy év után mentem el a dokihoz, de más ügyben!

Mondtam neki hogy már egy éve nem szedek gyógyszert és még mindig nincs baba! Csinált egy hasi ultrahangot, és mondta hogy nem is biztos hogy nekem mindig van peteérésem...

Ezért kaptam a clostyt! a menzesz 3 napjától, napi 5 szemet szedtem, mellékhatások vannak, voltak és a hőgörbém is kicsit kacifántos lett! Majd március végére nem várom... Remélem meghozza a babát a gyógyszer!

Nekem a dokim azt mondta nem kell többet szednem, ha rendszeresen 28 napra jön majd meg akkor minden oké a ciklusommal, és ha nincs baba akkor a 3. hónap után kell visszamennem, és akkor kezdődnek a vizsgálatok!

remélem tudtam segíteni! Sok sikert neked!

2009. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mi is pont 1 éve, hogy próbálkozunk, de még semmi!Nekem 31 naposak a ciklusaim!De én nem szedtem gyógyszert!
2009. márc. 18. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Clostit szedek, ez a harmadik hónapom, de semmi.

Hormonvizsgálat után írta fel a doki, mert nincs peteérésem, vagy nagyon ritkán...Ciklus 2-ik napjától, 5 napon át, napi 2 szem. A 11-ik naptól a 15-ig UH kétnaponta. Ha volt ovuláció, akkor a ciklus második felétől utrogestan, a vékony nyálkahártya miatt, amit a Closti okoz.

Off:

11:20-as válaszolónak: Napi 5 szem??? Az nagyon durva, ne haragudj! Azért ugye figyelik Uh-val a peteérésedet? Ha nem, az nagy baj, mert cisztákat okoz, és nagyon elvékonyítja a nyálkahártyát, amire külön gyógyszert szoktak adni. Bocsi, de sokkolt ez a napi 5 szem...Kérdezz rá a dokidtól, hogy biztos kell-e ennyi!

2009. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:20 sa vagyok!

Bocsika! elirtam, napi egy szem 5 napig! bocsi még egyszer

2009. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!