Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy más gond van?

Terhes vagyok vagy más gond van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nem tudom mit gondoljak..18napja késik a menstruációm, parommal 2hete nem védekezünk.3 tesztet csináltam mindhárom negatív lett..kétségbe vagyok esve! A babának örülnénk de lehet h komolyabb baj van?? Vagy korán végeztem a teszteket??


2014. szept. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Koran teszteltėl szerintem valakinek nem bir annyit hcg hormont termelni elso hetekben honapban hogy a teszt pozitivat mutason. Ėn legalabbis igy voltam nekem sem mutata ki a terhesegi teszt ne aggodj nem vagy beteg szerintem mivel nen vedekeztetek nagy esely van a gyermekàldàsra!

Rossz valaszokra meg ne is reaggalj nert biztosan megkeseredet egy nö lehet.

1 terhesegnel nem mindenki lehet *okos*tapasztalt:)))sok sikert kivànok neked!

2014. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól lepontoztak kedves Első. Ebben teljesen egyetértek veled.Lehet még korán van.Kedves kérdező várj mindenképp és tesztelj.

Nagyon komolyra meg ne gondolj, ha nem baba, lehet csak hormonzavar, stressz, vagy ciszta (ami felszívódik).Ha később is negatív, inkább keress fel egy orvost, aki majd megnyugtat.

2014. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!