Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett pozitív az ovulációs...

Lehetett pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Gyakorlott ovulációs tesztelők! Szombaton teszteltem,nem volt látható teszt csík.Vasárnap kimaradt,hétfőn este kicsit halványabb a teszt mint a kontroll.Kedden délután teszteltem,nem vártam meg a két órát ivás és mosdó használat nélkül,már a teszt halványabb lett mint előző nap,szerdán még annál is halványabb.Lemaradhattam a pozitív csíkról,vagy ebben a hónapban nincs ovuláció? Első hónapom hogy kipróbáltam a tesztet...

2014. szept. 25. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam múlt hónapban.Hétfői napon teszteltem először 2csíkos lett,de nem pozi,aztán kedden halványult és szerdán 1csíkos lett.szerintem nekem vasárnap lehetett pozi,amikor még nem volt tesztem.lehet hogy te is csak lecsúsztál róla,mert nem teszteltél vasárnap.Ha voltatok együtt a pároddal,akkor ne csüggedj,ha meg nem jön össze,akkor jövő hónapban legyél résen és ne hagyj ki napot,használj ciklus naptárat és akkor tudod melyik napokon kell tesztelni...
2014. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Szombat hajnalban és szerda hajnalban voltunk együtt.Két hét múlva okosabbak leszünk.
2014. szept. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!