Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gondoljak a tesztem alapján?

Mire gondoljak a tesztem alapján?

Figyelt kérdés

23.-án, pár nap késéssel megjött nagy bánatomra. Mivel nem hagyott nyugodni a dolog 24.-én csináltam ezt az xepilt. Kb 2-3 percet vártam, úgy néztem negatív és bedobtam a szekrénybe. Nem is tudom hogy jutott eszembe, de az előbb néztem meg újra és ez a halvány csík lett rajta valamikor.

Mára már elmúlt a vérzésem is.

Most mit gondoljak szerintetek?

[link]

[link]

Esetleg ennyire megbízhatatlanok az xepil tesztek?


2014. szept. 26. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szaradasi csik
2014. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
reggel csinálj még egyet, kétértelmű
2014. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tesztet,de én is látom rajta a halvány csíkot,próbálj meg holnap is tesztelni.És amúgy milyen volt a vérzésed,ugyanolyan erősségű és annyi napig tartott mint máskor?
2014. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az volt a furcsa, hogy csak tiszta vér jött nyálka és barnás rész nélkül. Normál esetben alig van mensim, de most azért csordogált belőlem, tehát több volt mint szokott és a derekam azóta is fáj. Ma déltől egy csepp vér sem jött, teljesen hirtelen állt el a vérzés és nem így szokott.

mindenképpen csinálok még tesztet, mert most már nagyon kíváncsi vagyok. Tegnap óta egyébként nagyon sűrűn nyilallgat a petefészkemnél.

2014. szept. 26. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy száradási csík mivel van színe! Én a helyebde megismételném!
2014. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nagy tesztelő vagyok,nem hinném h száradási,hiszen rózsaszin csikod van.Holnap ismételj,várom a teszted:)
2014. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem száradási csík mert én is látom h rózsaszin!!!
2014. szept. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ez vaterás teszt, eddig sosem mutatott semmit, bárhogy is nézegettem, de most 1 percen belül kirajzolódott ez a halvány csík. Megyek és veszek xepilt, hogy össze tudjam hasonlítani az előzővel.

2014. szept. 27. 09:09
 9/12 anonim ***** válasza:
+ főleg a vaterás...és 1 percen belül ott volt. Ha ez öröm akkor gratula :))
2014. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve nem jön a baba, nagyon várjuk már. Nagy bajt csináltam, ugyanis elkezdtem szedni a clostit. A doki a ciklus 3.-ik napjától írta elő 2x1-es adagban, így már 4 szemet bevettem, gondolom nagyon nem tett jót. :(
2014. szept. 27. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!