Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy ne gondoljak a rosszra?...

Hogy ne gondoljak a rosszra? Pár napja két csíkos lett a tesztem, sajnos két elhalásos terhességen vagyok túl. Nagyon szeretnénk már kisbabát.

Figyelt kérdés
Próbálok nem gondolni, hogy ismét megtörténik, de ez lehetetlen.Ráadásként a párom sem hisz benne, hogy sikerül,és ez nekem nagyon rosszul esik, mert úgy ahogy feljövök a "gödörből" olyan mintha vissza is lökne.
2010. jan. 10. 19:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan sajnálom. Mikor az első terhességem megszakadt (szintén missed ab.), azzal próbáltam nyugtatni magam, hogy a villám ritkán csap kétszer ugyanoda... sajna nálad még rosszabb a helyzet, de háromszor csak nem történhet ilyen tragédia!!! Nagyon-nagyon-nagyon szurkolok!!!! Orvos nem adott valami gyógyszert? Szedjél vitamint, pihenj sokat és próbáld valamivel elterelni a figyelmedet. Gondolkodj pozitívan, ez a baba meg fog maradni és kész! Hidd el, így lesz, nem lesz semmi baj és 9 hónap múlva már boldog anyuka leszel! A párodtól fura, hogy nem bátorít, de pl. mikor én is másodjára terhes lettem, a párom nekem is úgy tett, hogy ne éljem bele magam. De ezt csak féltésből, aggódásból mondta, ő is nagyon félt! Nem lehet, hogy a te párod is fél?


Nyugodj meg és boldog babavárást kívánok!!!

2010. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem akik írunk neked,mi mind szurkolunk,úgyhogy nem fog semmi rossz történni.A párod nem szeretne csalódni,azért nem éli bele magát.
2010. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, oké, hogy fél, de ezt nem kellene nekem is mondani, mert még inkább letörök.Nem tudok senkivel sem beszélni erről, még nem tudja senki..

Tudom, hogy nem szabadna stresszelni, ennyi rossz után félve gondolok a jóra.

2010. jan. 10. 20:02
 4/22 A kérdező kommentje:
Próbálom azt hinni, hogy sikerülni fog..Jövő héten megyek dokihoz, de nem fog nekem tudni semmi gyógyszert adni. Elhal a magzatom sajnos..erre meg nincs gyógyszer..
2010. jan. 10. 20:04
 5/22 anonim ***** válasza:

Hellóka! Hogyne tudna gyógyszert adni, én is kaptam mert az első babónk elment. A pároddal meg ne törődj, a férfiak ilyenek, nem bírják a stresszt, ők jobban izgulnak. Tudod, nekünk nőknek mindent ki kell bírnunk!

Ne izgulj! Csak a jóra kell gondolni és akkor be is vonzod azt. Vigyázz magadra. Ne fürödj zuhanyozzál csak, ne emeld meg magad és a szexet is hanyagoljátok egy picit. Hány hetes vagy? K

2010. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hahó!!!Ne mondd még egyszer,hogy elhal,mert NEMHALEL.Na.
2010. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Értettem, köszi a bíztatást.

Hétfőn csináltam tesztet, úgyhogy ez még csak a 4.hét. Gyógyszer? Micsodát?Mindenképp rákérdeznék a dokimnál, hogy én kaphatok-e.

2010. jan. 10. 20:18
 8/22 anonim ***** válasza:
Én Duphaston tablettát szedtem, állítólag segít hogy megtapadjon a babó. De ha mondod a dokinak, hogy hogy jártál előtte biztos vmit felír. Puszi, majd írj! K
2010. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Tavaly nekem is elhalt sajna, és én sem hittem, hogy sikerülni fog.Most a szobában alszik 4 hónapos kislányom.

Szedtem sok magnéziumot, feküdtem, három hetet, és nem lett semmi baj.A dokim aranyos volt.Azt mondta, soha ne gondoljunk arra, mi történt az előzővel.Ne feszegessem a témát, mindig csak arra gondoljak, hogy igenis babázni fogok.

Állj pozitívan a babádhoz!Mert ugyebár most van egy babád!Legyen egy kis jókedved!Úgy menj a dokihoz, hogy ő már a szülés időpontját is meg fogja mondani!El fog jönni a 12. hét, amikortól már biztos lesz a dolog!Hidd el!

Pár hét múlva azért írd meg, hogy vagy, mi van veled!Ha panaszkodhatnékod van, azért nyugodtan írj előbb is:) Sok sikert!Pár hónap múlva babás kérdéseket fogsz feltenni!

2010. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a többi választ, mert egyből felháborított kicsit a dolog. Mi az, hogy a párod nem hisz benne? Szégyellje magát! Neki az a dolga, hogy támogasson téged. Én szorítok így neten keresztül=) Hajrá! Remélem összejön a baba:)
2010. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!