Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg és a tesztem is...

Nem jött meg és a tesztem is negatív mire gondoljak?

Figyelt kérdés
17.-én kellett volna megjönnie,akkor csináltam a tesztet is de negatív.mindig pontos.mire gondoljak?
2011. márc. 21. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15-én jött volna, és ma lett csak pozitív:-)
2011. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj időpontot a nőgyógyászodhoz Ő megnéz ultrahanggal hogy van-e terhesség ha kétséges kér egy laborvizsgálatot ahol az esetleges hormonzavar is kimutatható ez is lehet oka a késésnek.


valamint:


gyors drasztikus fogyás

nagyfokú stressz .-vizsgadrukk-

érzelmi labilitás... szóval sok oka lehet de a doki a leginkább kompetens ezügyben.

2011. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. nek : GRATULÁLOK!!! akkor ez egy szép nap Neked !!
2011. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még bármi lehet. Én is éppen a minap jártam így. Én 8-ára vártam, de semmi, csináltam tesztet 11-én, negatív. Vártam-vártam, már totál beleéltem magam, hogy a lányomnak érkezik a kistesó, erre 18-án megjött. Nem tudom mi lehetett a késés oka, mert nekem is mindig pontos szokott lenni, de most mégis majdnem 2 hetet késett. Szerintem várj még 3-4 napot, és tesztelj újra.
2011. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!