Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal együttlét utáni...

6 nappal együttlét utáni barnázás?

Figyelt kérdés
Kb most vagyok ciklusom közepèn, legutóbb 6 nappal ezelött voltunk együtt, és most úgy barnázgatok mint mensi előtt.. Nem volt mèg ilyen. Lehet, hogy hamarabb volt pém és beágyazódás lenne?
2014. szept. 27. 14:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Negativ lett a teszt, de akkor miert kesik? 😔
2014. okt. 15. 21:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az aktus után az 5. napon volt egy kis barnás- rózsaszínes vérzés a bugyimon, de tényleg csak 6 csepp. Ez beágyazódás lehet? Mert pont peteérés- ovu időben történt az aktus. Pozi lett a teszt?
2014. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg, legutobbi teszt (tegnap) negativ
2014. okt. 19. 18:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Sz lehet beágyazódás. Nekem a wc papíron lett halvány rószaszín két napon át, és egy napon pedig a bugyimon barnás-nem igazán vöröses foltok, öt-hat darab. Attól hogy beágyazódik a kis drága, még nem biztos, hogy megmarad. Én azt javaslom, minden nap szedjél terhesvitamint, mert az megakadályozza a vetélést. Én rendesen eszem, marhahústól- tengeri herkentyűkig mindent, de például úgyvettem észre, hgoy nyugodtabb vagyok a terhesvitamintól ahogy szívódik fel benne. Hajrá! A legjobbakat nekünk..:)
2014. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat, megfogadom :) drukkolok nekünk :)
2014. okt. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!