Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a premens tabival kapcsolatban? Lett valaki terhes ennek köszönhetően? Mennyi ideig érdemes szedni, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarok több clostyt szedni,ezért kezdtem el a premenst.
2010. jan. 21. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalat alapján ajánlom, ártani nem lehet vele. Hosszú ciklussal is sikerült ennek köszönhetően teherbe esnem. Három hónapig szedtem.
2010. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. jan. 23. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem felerősítette a mellfájást, és azóta (5hónap)migrénem van menszi előtti nap. Nekem nem jött be.
2010. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én novemberben kezdtem el szedni. 2 hét után alig maradt pattanásom szerencsére, a bőröm sem voltolyan zsíros. Következő hónapban már már 3-4 napos eltéréssel jött meg a mensim. Most januárba pedig pontban 28 napra( ilyen még sose volt!) jött meg. Most várom, hogy hátha ebben a ciklusban peteérést csinált. PCOS vagyok. Én megvagyok elégedve vele.

2010. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 28 naposra állította be a ciklusom 6 honapig szedtem nogyogyasz javaslatára....baba sehol----átnéztem az UH eredményeim ...nagyon lecsökkent a szedése óta az endometrium vastagságom, hogy véletlen csupán nem tudom, én abbahagytam, és nőgyógyászt is váltottam...kiderült peteérés gondjaim vannak egyértelmű lett az UH-ból, de erre a régi nőgyógyászom csak annyit mondott szedjem tovább a premenst majd összejön.
2010. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeket,hasznos válaszokat kaptam.Szép napot,és sok sikert a babában reménykedőknek.
2010. jan. 24. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán ne szedj hormont, a premes is az.. szedjél természetes kiegészítőket, amik helyreállítják a hormonszinteket..forever pl. nekem ezek jöttek be.
2010. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig szedtem és nagyon rosszak a tapasztalataim. Iszonyúan felerősítette a mellfájdalmamat, a vérzésemet is fokozta. Előidézett ovulációs vérzést is, ami előtte soha nem volt. Mindeközben a baba nem jött.O:((( Ez csak az én esetem, tudom, hogy van akinek bevált.
2010. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!