Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív? Fotó!

Pozitív vagy negatív? Fotó!

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 00:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
negatív
2014. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
16%
Arra nem tudsz válaszolni h minek szeded szét???? Hát elég gáz h az állott pisis teszted szeded szét. Gondolom amikor egybe volt nem volt ott csík....
2014. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Neked gáz.. nekem nem ;) ha nem láttam volna csíkot eleve nem szedem szét.. idióta okoskodó barmok..
2014. szept. 28. 16:55
 24/43 A kérdező kommentje:
Menj inkább foglalkozz az 5 gyerekeddel ne az én tesztemmel és h minek szedem szét meg h ez mennyire nem higénikus..
2014. szept. 28. 16:59
 25/43 anonim ***** válasza:
31%

Köszi. De én mint idióta okoskodó barom legalàbb eltudom dönteni h egy test negatív v pozitìv.



Ha láttad a csíkot akkor meg minek kellett hozzà szétszedni??

2014. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Százalékot kicsit elnézted mert nem én mondtam a higéniát és nincs 5 gyerekem.
2014. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Hogy jobban lássam!! Én nem mondtam h ez egy egyertelmu pozitiv teszt!! Szet szedtem h tenyleg ott van e es h milyen szinu!! Igen szet kellett szednem ahhoz h normalisan lassam..csak nem ertem miert zavar ez ennyire teged?
2014. szept. 28. 17:04
 28/43 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Azért kérdeztem meg annyiszor mert nem értettem minek szétszedni. De mostmár oksi.


Azt h gáz meg igen magamra gondoltam h nekem az, ha neked az lenne gondolom nem szeded szét.

2014. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akkora dolog az h megcsináltam a tesztet a fürdőszobában és láttam h van ott valami ezért szétszedtem aztán pedig kezet mostam.. Nem én vagyok az egyetlen aki ezt csinálja szerintem! Nagyon szeretnék babát és az üvegen keresztül láttam h ott van persze h rögtön szétkaptam.. na mindegy
2014. szept. 28. 17:14
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
Màr értem miért szedted szét, nem kell többször leírni. Gondoltam h kezet mostál. Csak nekem nem lenne hozzá gusztusom h az állott pisis dologhoz nyúljak így sztem gáz. Ennyi.
2014. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!