Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív? Fotó!

Pozitív vagy negatív? Fotó!

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 00:00
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Szerintem az ember nyúl sokkal gusztustalanabb dolgokhoz is még úgyis h nem is tud róla..Na de mindegy te így én úgy ez nem vita tárgya :)
2014. szept. 28. 17:22
 32/43 anonim ***** válasza:

Igen talán igazad van.



És sajnálom h volt bunkó hozzászólásom, kicsit jobban átgondolhatram volna mielőtt leírom.


Továbbiakban sok sikert!!! Mielőbbi babát!

2014. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) köszönöm szépen :)
2014. szept. 28. 17:46
 34/43 anonim ***** válasza:
Végül a higiéniáról alkotott vélemények elvitték a kérdés lényegét. Teszteltél azóta kedves kérdező?
2014. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
A hangnemed nem túl Szép meg a hozzáállásod sem itt a válaszolókhoz. Én nem voltam bunkó szerintem. Csak írtam egy átlagos választ. Egyet. Nem többet. Nem én irogattam neked. Mert igen én a lányaimmal foglalkozom inkább. Ritkán tévedek fel ide de már bánom hogy hozzá szóltam. Csinálj amit akarsz. De majd ha lesz gyermeked ne engedd a pisihez nyúlkálni nagy korában sem.
2014. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az én hangnemem nem túl szép hanem a válaszolóké! Viszont össze kevertelek egy másik válaszolóval úgyhogy az nem neked szólt neharagudj.. Csak 2.jára teszem fel a kérdésemet és a képet a tesztemről azzal a reménnyel,hogy normális válaszolók akadnak a kérdésemre! Ez nem sikerült! Csak bunkó válaszokat kaptam és nem értem miért de mindegy már! Bocsi még egyszer nem neked szólt! Ezt a pisis dolgok fogdosását meg szerintem hagyjuk! Az előtted lévő kommentekben láthatod, h mi a véleményem erről úgyhogy szerintem hagyjuk a lényeg, h nem dőlt össze a világ attól, hogy szétszedtem a tesztemet ennyit erről :)
2014. okt. 3. 00:43
 37/43 anonim ***** válasza:
szia. azóta mi újság? van baba?
2014. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Szia holnap tesztelek :) majd megírom! Viszont...peteérés környékén vagyok ilyenkor minden hónapban érzem a tüneteit érzékeny mellek,enyhe alhasi görcsök na meg persze a nyúlós tojásfehérjés nyák és most semmi full száraz vagyok és semmi tünetét nem érzem. Nem tudom, hogy ez jelenthet e valamit! De holnap kiderül, ha baba van reggel egy erøs 2 csíkosat kell tesztelnem! Holnap jelentkezem
2014. okt. 3. 14:57
 39/43 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggek negát teszteltem :'( :'(;'(
2014. okt. 4. 15:10
 40/43 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor kellene megjönnie?
2014. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!