Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
2 hete szerdán jött meg, azon a héten vasárnap éjszaka együtt voltam a barátommal, kézzel kényeztettem, éreztem, hogy jön belőle az előnedv, majd abbahagytuk és percekig csak csók volt, majd felhúztuk az óvszert és óvszerrel csináltuk. Miután megtörtént, leellenőriztük nem e szakadt ki vagy történt valami, de nem történt. A ciklusom még rendszertelen vagyis 24-28 nap között mozog, tegnap szurkált a jobb petefészkem, viszont nyákom még nem sok van, pedig ekkora már kezd kicsit több lenni. Teherbe eshettem? Gondolok itt arra, hogy ugye előtte jött előnedv belőle, lehetséges, hogy nem száradt meg hosszú percekig és, amikor pedig csináltuk kerülhetett belém sperma? Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 28. 17:45
 1/7 anonim válasza:
Vegyél tesztet.
2014. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, múlthét szerdán jött meg, és mához 1 hete vasárnap éjszaka voltunk együtt. Teszt sem mutatna még semmit.
2014. szept. 28. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi honnan tudhatnánk, hogy terhes vagy-e?
2014. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak véleményt kértem, hogy szerintetek lehetséges e...
2014. szept. 28. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2014. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazabol nem ertem miert lennel terhes ? Ha ovszerben csinaltatok ?


Barcsak ilyen egyszeru lenne !!!

2014. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél ettől.
2014. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!