Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kéne megjönni és...

Holnap kéne megjönni és elkezdet a görbém felfele kúszni. Ebben a hónapban nem is reménykedtem hogy lehetne baba de szerintetek mégis összejöhet?

Figyelt kérdés

[link]


Rengeteget utaztunk ebben a hónapban és keveset tudtunk együtt lenni, vajon van olyan csoda hogy a a pár nap alatt is összejön.



2014. szept. 29. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
mi csak ketszer voltunk egyutt a targy honapban megis osszejott ;) nem a mennyiseg a lenyeg hanem az idozites. a grafikon szerint jok az eselyeid de ne igyal elore a medve borere. lojj egy tesztet hétvégén. nekunk is abban a honapban jott ossze mikor nem szamitottunk rá, elotte vagy 5 honapig kinlodtunk :) hajrá
2014. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia, szorítok, de azért még ne éld bele magad. sajnos nekem is volt már olyan,hogy a mensi előtt felugrott a hőm
2014. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ma lőttem egy tesztet de negatív .
2014. szept. 29. 10:42
 4/10 A kérdező kommentje:
most 5 perce
2014. szept. 29. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vart menstruacio utan 2-3.nappal erdemes. koran teszteltel.
2014. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok a görbém még mindig fent van , de nincs semmi tünetem. [link] Nagyon kíváncsi vagyok vajon reggel teszteljek egyet?
2014. szept. 30. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
en szombaton tesztelnek. felesleges ketnaponta :) ha terhes vagY latszani fog. a ciklusaid mindig napra pontosak?
2014. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen 26 naposak mindig, eddig mindig a nem várt előtt fájtak a melleim , és görcsöltem de most semmi, semmit nem érzek. 2 szer volt bő krémes folyásom is ami eddig soha.
2014. szept. 30. 11:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok azota se jött meg és a hőm fent van még mindig, várok szombaton tesztelek.
2014. okt. 2. 09:56
 10/10 A kérdező kommentje:
A nem várt után 4 nappal halvány pozít teszteltem.Olyan boldog vagyok
2014. okt. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!