Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most megjött? Egy hete...

Akkor most megjött? Egy hete van mindjárt megjön érzésem, ma erősebb. Az előbb pisilésnél már piros is jött. Sose szokott előbb jönni, de most valahogy napra pontosan jött. Ja Norcolutot régóta szedek.

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Szerda óta barnáztam pöttyöket.

A hőm igaz visszaesett ma reggel fél 8 körül 37.2-ről 36.9-re.Sajnos jól működöm a hő alapján, számítottam rá.

De ez a 8. hónapunk, és már kezdek aggódni, velünk lehet-e a baj.

Szedtem Clostyt is, nem segített.Ittam a teákat is 2 hónapja, az sem segített.Kétnaponta próbálkoztunk, az sem.

Már el vagyunk keseredve a férjemmel, másik orvos után nézek, lehet, h egy hormonvizsgálat segítene.

Mit csináljak még?:(


2008. aug. 10. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Légy sokkal türelmesebb!

A baba pontosan tudja, mikor szeretne meglátogatni benneteket! jönni fog nemsokára, ne félj! :)

Sok sikert és ne görcsölj! Az állítólag csak nehezíti a teherbeesést!

2008. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo cipoben jarok, nekem tegnap jott meg, es elotte minimum egy hetig ereztem, mintha meg akarna jonni, mar azt hittem beagyazodas, vagy ciszta ,stb. Remenykedtem, de ennek ellenere megjott a 28.napon, holott a hom ugyanannyi volt, nem esett le mensi elott! Ez a mensim sokkal gyengebb, mint a multkori volt, ahol darabos verzest, eros gorcsoket ereztem (bar az is csak 4napos volt, de eleg intezniv az elso ket napon). Most pedig nem gorcsolok annyira, ma is szinte egesz nap nem is ereztem. De ez termeszetesen tobb, mint szimpla "barnazas".


Amugy engem mar nem nyugtatnak meg az olyan valaszok, hogy "majd tudja a baba, hogy mikor jojjon" meg "ne gorcsolj ra!", stb... Tudom, hogy nem rossz indulatbol irjak, de engem meg jobban megsirat, minthogy megvigasztalna.


Remelem osszejon nalatok (es nalunk is) hamar, mert ezt mar nem birom igy.

2008. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy tegnap elott este nekem is rozsaszines/halvany pirosas valami indult meg, aztan ejjel meg is jott sajnos. Pedig remenykedtem, hogy nem lesz semmi, es a kimaradt mensi helyett lesz majd ez a halvany rozsaszin valami. Sajnos tevedtem. :( /Elegem van az egesz vilagbol most./
2008. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon volták, illetve voltatok?
2008. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 3 éve próbálkozunk 3 vetéléssel a hátunk mögött.Valami biztos van veletek,mert különben összejönne.Az első és legfontosabb,hogy ne görcsösen csak azért szexeljetek,mert PÉ-d van.A leírtjaidból azt látom,hogy minden kezelésbe belekezdtél,de nem csináltad végig.Teát igyad végig,Clostyt beszéld meg a dokiddal,de én azt mondom,hogy egy nagy labor mindent elárul.Utána jöhetnek a vizsgálatok.Én ikerterhes voltam(egy baba méhen belül,egy méhen kívül)de rendesen mensiztem.Figyeld magad.Ha tüneteket tapasztalsz,de ne beszéld be magadnak,akkor tesztelj a vérzés ellenére is kb.egy hét múlva.Ha a vérzés erős lesz,és darabos,akkor a terhesség esélye 10% alatti sajna,a darabosság miatt.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!