Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja kellett volna megjönni...

1 napja kellett volna megjönnie a menzeszemnek, aznap este pár folt élénk piros vér folt jelentkezett de azóta semmi.3 tesztet elvégeztem mind a 3 negatív lett. ( Többi lent) Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
A barátommal egy héttel a menzeszem előtt feküdtünk le, most vasarnap kellett volna megjönnie, de viszont fáj a hasam és görcsök is jelentkeznek. Az aktus óta 10 nap telt el vártam is a teszttel mert feleslegesnek tartottam hiszen késhet,de mikor az a pár csepp vér jelentkezett egy kicsit elkezdtem aggódni. A tesztek se a tünetek nem utalnak terhességre.. Szerintetek? (A válaszokat előre is köszönöm)
2014. szept. 29. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha extra peteérésből jött össze a baba, akkor még simán lehet, hogy negatív a teszted annak ellenére, hogy terhes vagy. Tünetek nem feltétlenül jelennek meg ilyen korán, van, akinél a 9 hónap alatt egyszer sem. Ilyenkor azt szokták mondani, hogy azt aktus után 14 nappal kell tesztelni, akkor már mutatnia kell. Tehát, ha addig sem jön meg rendesen, akkor tégy így. Viszont lehet sima kis hormonzavar, vagy az izgalom is okozhatja, egy nap késés még nem sokat jelent. Nem tudom, melyik verzióra vágysz, de drukkolok, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd :)
2014. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!