Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat tesztelők hogy...

Pozitívat tesztelők hogy sikerült? Mi volt más abban a hónapban, amikor összejött?

Figyelt kérdés
Pl. új vitamin, több mozgás, elutazás, két napi szex, háromnapi, ovu körül minden nap vagy kétnaponta stb. Ti tudjátok, írjátok meg, segítsetek nekünk!
2010. jan. 21. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógyszer abbahagyása után egy évig nem estem teherbe. Nem védekeztünk, de nem is voltunk annyira ráálva a dologra. Úgy voltunk, hátha összejön. De nem úgy lett. Aztán már nagyon-nagyon akartunk babát.Nekem nagyon redszertelen lett a ciklusom (volt, hogy 2 hónapig sem jött me), így nem tudtam mikor van peteérésem.Ezért szinte minden nap együtt voltunk, s közben elkezdtem szedni e vitamint(állítólag segíti a sejtképződést), s így rögtön terhes lettem. Nem tudom mai napig minek köszönhetem a sikert. Sok szerencsét nektek is. Egy 17 hós kisfiú anyukája
2010. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Utazás. :-) Tettünk egy körutat Erdélyben, és nem görcsöltünk. Gyimesben fogant a kisfiunk. :-)
2010. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még csak eszembe sem jutoot, hogy az a cél, hogy teherbe essek. A mensi elött nappal éreztem csak, hogy na..most..

Természetesen akkor voltam együtt a férjemmel, amikor kellett, de az addigi erölködésm helyett, inkább csak élveztük a dolgokat! :-)

6 hetes kismami

2010. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
December volt az elsö teljes hónap!tegnap pozi lett a tesztem remélem jövöhéten minden ok lessz a picurral szurkoljatok!!:)puszi baaba 21:)
2010. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
elözö vagyok nem szedtem semmit..
2010. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok! Várom a további sikertörténetet :)
2010. jan. 21. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mikor végre együtt tudtunk lenni pont az ovu előtti és az ovu utáni napon.még jó, hogy karácsonyi ünnepek voltak :)
2010. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekünk minden ugyanolyan volt mint minden hónapban.napi vagy minden másnapi szex.nem szedtem semmi vitamint.tüneteim is ugyanazok voltak mint bármelyik menszis hónapban,még nemvárt előtt is azt hittem h megfog jönni.


23+1 hetes km

2010. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nagyon viccesnek fog tűnni de én gyertya pózt csináltam az együttlét után :) tudom,hogy hülyén hangzik de így legalább összejött a kis töki :) (ovu előtt vagy után volt a szex)
2010. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mindenkinek gratulálok! Ügyesek voltatok :)
2010. jan. 22. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!