Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minnél több ideig van úgy...

Ha minnél több ideig van úgy bennem hogy nem folyik ki akkor tényleg nagyobb az esélye hogy terhes legyek? Miért vannak ilyen emberek? Mi a jó nekik ebben?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt együtt voltam egy fiúval, és amikor elment bennem bennem maradt még percekig úgy hogy picit megemelte a csípőmet... először azt hittem hogy csak picit pihenni akar vagy valami de nem... amikor rákérdeztem nevetve mondta hogy így nagyobb az esélye hogy terhes legyek! szedek tabit de most 1 picit félek... persze rögtön elküldtem a büdös.. de miért csinálta ezt hogy ha nem is ismer? miért vannak ilyen emberek?

2014. szept. 30. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly?
2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keresi a veszélyt talán, vagy izgatják a veszélyes helyzetek, mint pl egy nemkívánt terhesség.
2014. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Lefeküdtél egy vadidegen pasival?Grat!

Ha szedsz tablettát ne aggódj!De mégse kéne fűvel-fával ágyba bújni,nem gondolod?!

2014. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak hulyeskedett, biztos tudta hogy szedsz tablettat, ha nem szedtel volna akkor garantalom felhuzta volna a gumit.
2014. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jázi :) ***** válasza:
73%
Lefekszel egy vadidegen pasival gumi nélkül? Ha van tabletta terhes nem leszel de valami fincsi betegség így is befigyelhet! Gratulálok,hogy ennyire értelmes vagy!
2014. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de miért csinálta ezt hogy ha nem is ismer?"


Biztos ez is érdekes kérdés, de nem lehet, hogy számodra még fontosabb az a kérdés, hogy találsz a lábaid között egy olyan férfit, akit nem is ismersz?

2014. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pénzért csináltam... de akkor is bunkó volt.
2014. szept. 30. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzért csináltad, akkor is húzass mindig óvszert a partnerrel, mert nagyon csúnya betegségeket kaphatsz el. Nem ér ennyit a pénz, hidd el.
2014. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És mennyit fizetett érte? (Bocsi, csak kíváncsi lettem)
2014. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!